Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért élnek a múltban?

A magyarok miért élnek a múltban?

Figyelt kérdés

A mai napig Trianon miatt sírnak,olyan,mintha megállt volna az idő.


Nem kellenek a modern dolgok,sokan olyan maradiak,hogy az hihetetlen.


Na meg ez a beszűkült gondolkodás a homoszexuálisokról,hogy " nem szabad velük szóba állni mert elkaphatod tőlük " XD


Ne engedjünk be más kultúrából jövőket. Holott tele az ország kínai áruházakkal meg arab hotdogárusokkal a pesti tereken.


Lehet libsizni.


2016. febr. 6. 19:49
1 2 3 4 5
 31/41 Jeffrey Spender ***** válasza:
#29: Direkt írtam idézőjelben a feministákat, ezeket nem is tekintem feministáknak, hanem egyszerű elmebetegeknek, kiknek sajnos van média és politikabeli hatalmuk.
2016. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."
2016. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

"Nemsemleges oktatás,"


Mi köze az oktatásnak a nemekhez?

2016. febr. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

"Amúgy szerintem is az a normális hogy a férfi állva pisil és nem ülve mint egy kislány."


Szerintem meg az a normális,ha mindenki úgy pisil,ahogy akar,nem úgy ahogy egy magadfajták mondják.


Én ülve szoktam.Szerintem sokkal kényelmesebb és higiénikusabb.


Másrészt ez mindenki magánügye,és senki sincs jelen,akkor mégis miért foglalkozik ezzel bárki is?

2016. febr. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Jó, de te b-zi vagy, 50-es.
2016. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
35# Számból vetted ki a szót :D
2016. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
A múlt és a jelen eseményei szorosan összekapcsolódnak. A Trianon okozta problémákat a mai napig érezzük, a környező országok még ma is hoznak olyan lépéseket, amivel az ott élő magyar kisebbség jogait sértik. Pl. szlovák nyelvtörvény, vagy szlovákiai magyar iskolákban az anyanyelvi óraszámok emelésének elutasítása. A gazdasági következményekről ne is beszéljünk: a magyar gazdaság jelenlegi helyzete is nagyban Trianonra vezethető vissza. Szerintem egyáltalán nem figyelmen kívül hagyható tény, ha egy ország elveszti területének közel 2/3-át...
2016. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Jeffrey Spender ***** válasza:

#Erika Berger


A nemsemleges oktatás, nevelés, genderizmus az az, amikor megkérdezik a liberális szülőt, hogy kisfia vagy kislánya született, és erre dühödten válaszolja, hogy mit tudja ő, majd eldönti a gyereke. Ennek szellemében amikor a határzárat építő / őrző katonákhoz és rendőrökhöz vitték az óvodásokat az óvónők, és az ovisok nemükhöz illően kedveskedtek nekik, hogy a kisfiúkat a katonásdira, a kislányokat pedig a nővérke szerepére bíztatták, akkor háborogtak a TASZ-osok, hogy ezzel sértik a kisgyerekek lelkiismereti szabadságát, hogy ha a kisfiú kislánynak érzi magát, akkor hadd kislányoskodjon.

2016. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
38# Te a liberalizmus elleni harc Jeanne d'Arcjával beszélsz :D Igen tisztában vagyok a liberalizmussal, ezért is vagyok esküdt ellensége. Az egyneműség nem más mint utópisztikus hülyeség :)
2016. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Jeffrey Spender ***** válasza:

Már nem csak transzneműség, genderizmus létezik, hanem transzfajulás is, és a derék liberálisok kaphatóak rá. Először ugyan a South Park készítőinek agyában fogalmazódott meg ironikusan, hogy a szélsőségen liberálisokat is kipellengérezzék, de időközben sajnos valóságossá vált egy-két sérült ember miatt, vannak egypáran ilyenek, pl. egy olyan hegymászó férfi, aki hegyi kecskévé akar átalakulni, ill. egy 22 éves lány, aki meg macskának képzeli magát, ezek nem Lipótmezőről szabadultak, hanem rendes, teljesen cselekvőképes tagjai a társadalomnak. Vagy a NatGeo Taboo műsorában is mutattak olyanok, kik macska vagy hüllőemberekké próbálták magukat átoperáltatni, az "egyszerű" elmebajokat lassan dicső dologgá, követendő példává akarják beállítani.


https://www.youtube.com/watch?v=YWeBunPiIzo


[link]

2016. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!