Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ember miért olyan...

A magyar ember miért olyan beállítottságú hogy mondja a magáét, aztán mikor élesben kéne érvényesítenie a véleményét, akkor csendbe van?

Figyelt kérdés

Van ez a menekültes téma, gyerekről az 55 évesig elég sokan hajtogatják hogy megölné, megverné őket.

Aztán amikor ott van a buszon a török/kínai ember akkor nem mondja hogy mocskos állatok, pedig olyankor kéne, ha annyira tökösek, nem a másik idiótának bizonygatni hogy Ő lelőne vagy 10-et


Fórumokon is ami megy nem semmi, gyerekes nők is játsszák a hőst aztán megsem mernének szólalni.


2016. febr. 9. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert magyar szószátyárok.


Tudod a börtönök többsége romákkal van tele, mégsem mernek a rendőrök velük foglalkozni:-)


A számítógép mögül, vagy a saját társadalmi csoportjában nagy a szájuk. De ha csak kicsit is kizökkentik őket, akkor a 6 fős roma csapatot azonnal ki akarja végeztetni, mert az utcán sétálnak.


Saját félelmüket vetítik ki egy abszurd ítéletre.

2016. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Mire alapozod, hogy más népek nem ilyenek?

Konfliktuskerülés és szájhősködés homo sapiens tulajdonság.

2016. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem általánosíts, mert ez rasszizmus.


Azt állítod, hogy mind a 15 millió magyar ember, a csecsemőtől az aggastyánig "olyan beállítottságú".

Nem gondolod, hogy a hiba a te készülékedben van?

2016. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha meg valaki tényleg lerúgna néhány menekültet, annak tönkre tennék az életét a jogvédők, fajvédők, libsibibsik, lásd László Petra...
2016. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom te sem vagy különb, másképpen nem írtad volna ki. :D
2016. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ha nekem problémám lenne velük, már rég leütöttem volna őket akár megállóban, akár sörözőben.
2016. febr. 9. 19:30
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Csak én unom a magyar mentalitás fikázását? A magadfajták örömet lenek benne, ha a saját népét fikázhatja?

Egyébként nézd meg pl a németeket! A fél ország hőbörög merkel, meg a menekültjei ellen, táborokat gyújtogatnak Meg fórumokon kiélik magukat, utána Meg amikor élesben tudnának tenni valamit, pl amikor szilveszterkor molesztálás volt a tömegben, hova tűntek ezek a nagyon hősies férfiak?

Vagy amikor svédeknél az utcán erőszakolnak.. sztem ez inkább a "fejlett országokra" jellemző, Hogy az embereknek nagy a szájuk, de ha éles helyzet van, akkor meglapulnak mert féltik a szaros életüket.. figyeld meg, minél nagyobb a jólét, a civilek annál jobban el vannak tunyulva, és legtöbben a fotelből interneten névteelnül vezetik le az indulatokat!

2016. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Nagy lóf...t ütötted te volna! :D


Az egész hitvány kérdésednek a "lényege" a magyarozás, sőt szerintem valami migribabusgató lehetsz. :)

2016. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez egy általános emberi tulajdonság. Főlem a mai világban, ahol arra bátorítanak hogy akkor vagy valaki ha felvállalod a véleményedet, és ezt otthon a kényelmes fotelből meg is tehet. Sőt sok helyen még név és arc nélkül is.


Mondok egy másik példát. Románok minden fociszeretők minden internetes fórumon péppé verik a magyarokat. Közben a budapesti magyar-román meccsen csak egymást verték.

2016. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a szomorú,hogy erőszakos,buták,primitívek az ilyen emberek,és pont azokat utálják,akik szerintük pont olyanok,mint ők:D


Na,meg ugye menő is,ha valaki ilyen,mert a birkaszellem érvényesül.

Kevés ember van,aki meri vállalni a véleményét a tömeggel szemben is.

2016. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!