Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ember miért olyan...

A magyar ember miért olyan beállítottságú hogy mondja a magáét, aztán mikor élesben kéne érvényesítenie a véleményét, akkor csendbe van?

Figyelt kérdés

Van ez a menekültes téma, gyerekről az 55 évesig elég sokan hajtogatják hogy megölné, megverné őket.

Aztán amikor ott van a buszon a török/kínai ember akkor nem mondja hogy mocskos állatok, pedig olyankor kéne, ha annyira tökösek, nem a másik idiótának bizonygatni hogy Ő lelőne vagy 10-et


Fórumokon is ami megy nem semmi, gyerekes nők is játsszák a hőst aztán megsem mernének szólalni.


2016. febr. 9. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert a szavazófülke ennek a meccsnek a ringje, te primitív.
2016. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a baloldal igyekszik az alapvetően viselkedésről szóló véleményt úgy ferdíteni, mintha faji alapon gyűlölnék őket.

Senkinek sem a mérnök-fogorvosokkal van a problémája. :)

2016. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Van ez a menekültes téma, gyerekről az 55 évesig elég sokan hajtogatják hogy megölné, megverné őket."


Én még nem hallottam arról, hogy bárki is bántaná a menekülteket.

Magyarországra utoljára a délszláv háború idején érkeztek menekültek.



Akit te menekülteknek aposztrofálsz, az valójában emberi mivoltukból kivetkőzött, agresszív, követelőző, hangoskodó, utcára piszkító, szemetelő, erőszaktevő bűnöző horda.


Nem csoda, hogy az átlagember undorral és megvetéssel tekint rájuk.


Szóval ne tegyünk egyenlőségjelet a menekült és a primitív élősködő gazdasági migráns közé.

Én az elmúlt hónapokban egyetlen menekültet sem láttam. Te igen?

2016. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mert ha ott ül melleted a cuki vietnámi kiskölyök rájösz hogy ő is ember
2016. febr. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"cuki vietnámi kiskölyök"


Erre gondoltál?


[link]

2016. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!