Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért túloznak ennyire a...

Miért túloznak ennyire a magyarok a fizetésükkel? Amikor siránkoznak akkor bruttó 70-80 ezer a fizetésük, amikor csajoknak adják elő, akkor ők gyakorlati mérnökök 300 ezerért

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy a csajoknak te is azt mondod, hogy 25 centis ? ;)
2016. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert ma az ismerkedés húspiac, és mindent be kell vetni hogy eladd magad. Teljesen másképp ítélnek meg a munkád alapján a nők, ha általuk lenézett foglalkozásod van, vagy olyan amivel nem lehet villogni a barátnőjük előtt, akkor szóba sem állnak veled.


Nekem építészmérnök végzettségem van, és ha azt mondom hogy építész, akkor általában 2 típusú csaj van:

1. Azt hiszi hú de jól keres egy építész, és akkor el van ájulva hogy micsoda kreatív munka.

2. Visszakérdez rémülten hogy "De ugye nem kőműves"?

2016. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez csak Balázskára igaz.
2016. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ki az a Balázska? Állandóan csak az ő nevét olvasom ezen a fórumon.
2016. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor tőlem kérdeznek, rávágom egyből, versenyképes fizetésem van, ebből sakkozza ki magának, ha érdekli.
2016. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'Mert ma az ismerkedés húspiac, és mindent be kell vetni hogy eladd magad. Teljesen másképp ítélnek meg a munkád alapján a nők, ha általuk lenézett foglalkozásod van, vagy olyan amivel nem lehet villogni a barátnőjük előtt, akkor szóba sem állnak veled.'


Gondolom, csupán egy rétegre gondolsz, mert az egész női társadalomra ezt kivetíteni elég húzós lenne.

Bár azt sem értem, egyeseknél miért az a meghatározó ismerkedésnél, vajon a genfi CERN vezető mérnöke vagyok vagy egy egyszerű munkásember.

2016. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a világ egyik legnagyobb multinacionális cégénél vagyok pénzügyi koordinátor!

De, ha egyből megtudnám, hogy a mekinél vagyok pénztáros, akkor nem állna velem szóba. Tudat alatt belegondolna abba, ha gyerekeink lennének, akkor rájuk menne el minden és nem lenne pénz kozmetikusra és sminkesre. Nehogy már szarul nézzen ki és lepukkanjon, mikor annyi jómódú pasi van.

Aki önző módon viselkedik, annak hazudni kell.

2017. jan. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!