Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek hogy már...

Mi a véleményetek hogy már bizonyíték is van a Gyöngyöspatai bácsi öngyilkosságának valódi okáról?

Figyelt kérdés

ugye egyes pártok (nem akarok újjal mutogatni az lmp re mszp re)

azt hazudták hogy "betegsége" miatt lett öngyilkos

igen 1 betegsége volt hogy állandóan zaklatták


már bizonyíték is van a cigány terrorra

ennyi


2011. márc. 12. 00:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

itt is olvastam 1-2 régebbi kérdésben


csuklóból hazudták össze vissza hogy nem is a cigányok miatt lett öngyilkos szerencsétlen öreg


nem hát...

2011. márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

Egy, a barikádTV birtokába került dokumentum azonban a mi igazunkat támasztja alá. Józsi bácsi ugyanis már 2006-ban beszámolt arról, hogyan tartják rettegésben a helyi cigánybűnözők. Az általa elmondottakat pedig aláírásával is igazolta.

Tóth József kálváriája 2004 októberében kezdődött, azóta pedig egyre elviselhetetlenebbé vált. 2006. június 1-i dokumentum arról ad tanúbizonyságot, hogy ő már akkor azt kérte: a faluban nagyobb rendőri létszámmal vigyázzanak a közbiztonságra és hathatósabb büntetési tételeket hozzanak az elkövetőkkel szemben.

2006 nyarán Józsi bácsi ezt mondta: „A Kecskekő lábánál pince van a tulajdonunkba, 2004 októberében a felségem 3 zsák krumplit vásárolt, melyet a pincénkbe helyeztem el. Ez egy szombati nap volt. Másnap kimentem, hogy megnézzem a pincét, ekkor már nem találtam a krumplit, azt valaki ellopta. A rendőrséget értesítettem, a helyszínen a rendőrrel megállapítottuk, hogy az elkövető a tetőn keresztül, a cserepet elmozdítva jutott be és lopta el a krumplit.”

Azonban még a hónap sem múlhatott el anélkül, hogy ismét ne károsítsák meg az idős házaspárt. Józsi bácsi akkor így folytatta: „Ugyanebben a hónapban ismét kimentem a pincéhez, hogy a benne levő boromat ellenőrizzem, amikor a pince közelébe értem, láttam, hogy a tetőről 30 db cserepet valaki leszedett és azt a földre dobálta és összetörte, letépett 2 tetőlécet. Az ajtót nem feszítették ki, de a belső faajtóról a lakatot leszakították. A pincéből elloptak 60 literes fekete műanyagballont, tele fehér borral, egy 80 literes fahordót legördítettek a fáról abból kb. a fele mennyiséget leszívták. A pincében minden hordó dugóját kiütötték, ezekből szerencsére nem vittek el semmit. Az előkészítő részben és a pincében is amit tudtak összetörtek.”

A Tóth családnak ezért nem volt más választása: a tetőlejárati részt vasbetondróttal lezárták. Józsi bácsi 2006 nyarán elmondta: az esetet követően nem sokkal ismét ellenőrizte a pincéjét, akkor arra lett figyelmes, hogy a tetőcserepet valaki megint felszedte, de már nem tudott lejutni. Tehát csak egy család esetében egy hónapon belül három lopás történt.

Tóth József a dokumentum szerint így folytatta: „Amikor a napokban a pincémhez mentem, az M. nevezetű cigány fia, az M. Márk amikor elmentem mellette odaszólt nekem, hogy „sz.pd ki a f.szom”. Az apja ott állt mellette, de nem szólt neki”.

Ismételjük, ez 2006-os dokumentum. Akkor még nem volt barikád.hu, sem barikádTV, hogy maniupulálni tudja az idős úrt, vagy – ahogy a cigányok hazudják – „megvegyük jó pénzért a parasztok nyilatkozatát”. Józsi bácsi már 5 évvel ezelőtt elkeseredett volt és szomorú. Akkor jegyzőkönyvbe mondta azt, hogy már azon gondolkodik, hogy egyedül érdemes-e menni a pincéhez, mert félő, hogy esetleg megtámadják vagy belékötnek.

Egy idős házaspár életébe nyertünk most egy kis bepillantást. Szomorú, hogy 2006 óta senki nem tett semmit értük. Senki nem emelte fel a hangját értük, és senki nem hallotta meg segélykiáltásukat. Senki sem védte meg őket. Így Tóth József 2011-ben feladta a harcot a cigányterrorral szemben. Aki pedig ezek után is azt meri mondani, hogy minden hazugság, politikai manipuláció és feszültségkeltés, az tehet egy szívességet…

2011. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%

erről ennyit

de igazából engem nem is érdekel azok véleménye akik manipulálni akarnak mindenféle hazugsággal

2011. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%

[link]


a legjobb internetes média

már csak azért is olvasom mert annyian jajgatnak miatta :-)


ezek mellett meg igazán felháborító mit meg nem engednek maguknak egyes honfitársainknak nevezett kisebbségben lévő egyének

2011. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

"a legjobb internetes média

már csak azért is olvasom mert annyian jajgatnak miatta :-) "


ahogy én is

de főleg azért mert elegem van a sok rizsából és púderből

2011. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
15%
akkor a jobbik egy utólag okos kapitány
2011. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

egyébként már előre tudtam hogy el akarják ferdíteni a halálának valódi okát

mikor forgatott ott a barikád akkor is megnyilvánult a romák értelmi szintje

életveszélyesen megfenyegette 1 suhanc az időseket a kamerák előtt...


ráadásul 1 roma pont akkor lopott fát

2011. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%

"akkor a jobbik egy utólag okos kapitány"


biztos igazad van... :)

2011. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%

"Szarkasztikus Ákos válasza:


akkor a jobbik egy utólag okos kapitány"


igazából nem tudom miért utólag

ők voltak azok akik már rég óta hangoztatták a tényeket

na de mindegy is


ez nyílt titok volt vagy még az is

2011. márc. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

"ugye egyes pártok (nem akarok újjal mutogatni az lmp re mszp re) "


hehe az lmp is nagyon akar liberáliskodni XD

2011. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!