Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem születik több...

Miért nem születik több gyerek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az emberek kedvesek és megértőek, sokat törődnek a másikkal, a fizetések pedig soknak mondhatók.

Szerintem nagyon jó ebben az országban élni, így teljesen érthetetlen számomra, hogy miért nem tekintenek sokkal többen pozitívan a jövő felé és vállalnak be úgy 3-4 gyereket, hogy ők is részesedjenek ebből a sok jóból.


2016. febr. 17. 22:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja, tök jól néz ki hogy a felmérések alapján mindenki milliomos, kér hogy a valóság nem követi a papírformát.
2016. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
honnan jöttél és hová mész? :D gyógyszerre ittál?!
2016. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, te mit szívsz?

Szeretném én is ilyen rózsaszínben látni a világot...

2016. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Drágáim ne a trollt etessétek, nyomj egy "ez a kérdés kitalációt" a modinak, aztán hagy tűnjön már el a fenébe ez a kitaláció.
2016. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

De miért lenne kitaláció??

Nektek mi bajotok van amúgy?

2016. febr. 18. 00:54
 16/19 hollófernyiges ***** válasza:

"Az emberek kedvesek és megértőek, sokat törődnek a másikkal, a fizetések pedig soknak mondhatók"

"Ne humorizáljunk, ha kérhetem"


Te kezdted...

2016. febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Az emberek kedvesek és megértőek, sokat törődnek a másikkal"


Túl sokat törődnek a másikkal. Azaz sokkal inkább a másikkal törődnek, mint saját magukkal.


"a fizetések pedig soknak mondhatók. "


Ez eléggé relatív. Sokkal több kenyeret ma sem lehet venni a fizetésből, mint 5, 10 vagy 20 éve. Persze még mindig jobban élünk, mint Etiópia nagy részén.


"Szerintem nagyon jó ebben az országban élni"


Ha elvonatkoztatok a politikától, akkor szerintem is. De ez nem azért van, mert olyan jól és könnyen meg lehet élni, hanem mert ha nem vagy emberek közt, vagy a megfelelő emberek közt vagyok, akkor tényleg szép hely.


"miért nem tekintenek sokkal többen pozitívan a jövő felé és vállalnak be úgy 3-4 gyereket, hogy ők is részesedjenek ebből a sok jóból."


Elég kevesen vannak olyanok, akik egy fizetésből fenn tudnak tartani egy 4-6 fős családot. Még támogatásokkal együtt sem könnyű megoldani. És 3-4 gyerekhez folyamatosan kell az anya, tehát az ő fizetése ki is esett. Nem lehetetlen feladat, de megértem, hogy kevesen vállalkoznak rá.

2016. febr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem csak ennyin múlik, statisztikailag igazolhatóan számos más, komplex tényező befolyásolja a gyermekvállalást:


[link]

2016. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert nem b.aszunk, csak szopunk.

Rosszabbul kefélünk, mint 4 éve!

2016. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!