Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a reakció Magyarország...

Mi lesz a reakció Magyarországon, ha kiterjesztik a füst-tilalmat olyan járművekre, amiben gyerek is utazik?

Figyelt kérdés

Angliában és Wales-ben mától van érvényben egy ilyen szigorítás.


[link]


A rendőrség kezdetben csak figyelmeztetni fog.


2015. okt. 1. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értettem milyen füströl írsz.

De ez a dohányzás mentességre lesz.


Szerintem telejsen jogos, szerintem lehet más országokban ez egyszerübben van leírva, egy légtérben... Ès akkor nem kell 30 törvény.

2015. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én arra vagyok kíváncsi, hogy majd mit össze fognak hápogni egyesek emiatt, hogy ő azt csinálja a saját egészségével, amit akar (meg a gyerekével is)


az egy légtér azonban azt is jelenti, hogy elvileg otthon a lakásban sem cigizhet, ha gyerek van.


Angoloknál élek, s rendszeresen látom, hogy a 17 éces anyuka a babakocsitól fél méterre pöfékel.

2015. okt. 1. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi,több pénze lesz a zsebre bírságoló sünnek.
2015. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A rednőrök általában ketten vannak.

Ha az elkövető felajánlja, akkor még vesztegetéssel is megbíntethetik.

ha a rendőr zsebre bírságol, a megbűntetett személy feljelentheti érte.

Gondolod megéri a biztos munkahely kockázatát?


ha meg valaki a rendőrség bevételére gondol, itt szólok, hogy a csekken befizetendő bűntetés összege a Magyar Államkincstár-t gazdagítja, s nem a rendőrséget.

2015. okt. 1. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt is megtiltanám, hogy járműben bármilyen körülmények között dohányozni lehessen, függetlenül attól hogy utazik-e más benne.
2015. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!