Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok melyik népeket...

Magyarok melyik népeket szeretik és utálják?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom,hogy utálják a(z)


- románokat

- szlovákokat

- szerbeket

- ukránokat

- franciákat


és szeretik a(z)


- lengyeleket

- oroszokat

- albánokat

- horvátokat.


Még kiket szeretünk/utálunk?



2016. febr. 25. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én eddig nem tudtam, hogy kiket szeretek és utálok ezek szerint. Köszi, hogy felnyitottad a szemem.
2016. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
A magyarok mindenkit utálnak,egymást is.
2016. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Az orosz és az albán nép megítélése szerintem egyáltalán nem olyan pozitív a magyarok körében, nem mondanám, hogy szeretik őket.

Előrébb lehetnek a rangsorban pl. a finnek, svédek, izlandiak, olaszok, németek, spanyolok.


Negatív lehet mostanában az arabok, afgánok, pakisztániak, bengáliak, szomáliaiak megítélése.

2016. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Az orosz megítélés magyar részről vegyes, az albánok senki se szereti, ők a románok rokonságban állnak.
2016. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát,hogy kiket utálnak,az törvényszerű,"levezethető Trianonból".Hogy kik vannak a másik kategóriában,az azért kérdéses.Alengyelek és horvátok valószínűleg igen.Az albánok az én szuámomra és szerintem a többség számára közömbösek.Viszont az oroszok,amerikaiak és például zsidók tekintetében,szerintem abszolút megosztottság van.
2016. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb ember utál itt bárkit ahogy észerevettem, ha bármiben is jobb nála.
2016. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
En ugy vettem eszre, hogy a magyarorszagi magyarok leginkabb az erdelyi magyarokat utaljak.
2016. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Én azt mondanám, hogy leginkább a cigányokat utálják. A szlovákok, románok sem közkedveltek.


Hogy kik szimpatikusak... lengyelek, osztrákok; talán még a horvátok, szlovének.


A legnagyobb megosztottság pedig a zsidókhoz való viszonyulás terén van.

2016. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Mindenkit utálnak, akinek egy kicsit is jobban megy.
2016. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Én soha nem értettem, hogy bizonyos népeket, fajtákat miért kellene utálni. A legkevésbé azt, hogy a tőlünk szinte csak a nyelvükben különböző szomszédokat is.
2016. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!