Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az MSZP-re és belőle...

Jeffrey Spender kérdése:

Aki az MSZP-re és belőle kiszakadtakra szavaz miért teszi? Mi tetszik a kormányzásukban? Programjukban? Mi szimpatikus bennük?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 17:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Ők maguk sem tudják, mint pl. a 3. 4. humorrovatba illő mesemondó. :)
2016. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"A demokratikus ellenzék pártjai világosan elhatárolódnak a rasszizmus, antiszemitizmus, sovinizmus, félfasizmus minden formájától"


Két sorral feljebb:


"Hát én nem Kazahsztánnal, Oroszországgal és Belorussziával szeretnék egy közösséghez tartozni"


/taps :)"


Nem beszélve, hogy 7-8 évvel ezelőtt még a full demókrata gyugcsány keredenc járt a ruszkikhoz. :D


Na ilyen szelektív gondolkodásúak alkotják a mszp és kivált alteregói szavazóinak egy részét! :)

2016. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%
Már bocsánat, de az MSZP alatt ugyan ilyen urambátyám rendszer volt, ha nem még ennél is inkább...
2016. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én voltam a 3. válaszoló.


1. Nyilvánvalóan nem a kazah, orosz, fehérorosz emberekkel van bajom. Örömmel üdvözölném, ha például országaik is csatlakoznának az EU-hoz.

Nekem ezen országok mai féldiktatórikus-tekintélyelvű-illiberális (fidesz-jobbikra hajazó) politikai berendezkedésével van bajom. Nem szeretnék tartósan olyan politikai berendezkedésű országban élni, mint ők szegénykék.


2. Nem vitattam, hogy a fidesz demokratikusan jutott hatalomra. A demokratikus választás önmagában még nem jelent demokráciát. A demokratikus, liberális, jogállami működés is része annak amit Európában demokráciának nevezünk. Hitler is demokratikusan jutott hatalomra, rendszere mégsem volt demokrácia.


- A fidesz a jobbik erőteljes támogatásával egymás után tesz javaslatokat antiszemita "fajvédők" szobrának felállítására (Hóman után most Donáth György, előtte az inkriminált szabadság téri megszállási emlékmű).

- A fidesz kétharmados felhatalmazásával megszüntette a demokratikus fékek és egyensúlyok rendszerét. Ellehetetlenítette az alkotmánybíróságot, eltörölte az egyetemi autonómiát, kisajátította a médiát, bebetonozta a klientúráját. A vak is látja, hogy egy nacionalista totális állam felé haladunk az európai demokrácia helyett.

2016. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#14:


Te most átaludtad a 2002 és 2010 közötti korszakot ? Szabad kérdeznem, kire szavaztál akkor ? Ugyanis írod, hogy " én nem Kazahsztánnal, Oroszországgal és Belorussziával szeretnék egy közösséghez tartozni" ill. "én szabad demokratikus jogállamban szeretnék élni, nem ázsiai féldiktatúrában.", és ezeket mind Gyurcsány, mind Bajnai megvalósították.


A 2006-os miniszterelnökjelölti vitában éppen Gyurcsány kérte számon Orbán Viktort, hogy az MSZP-kormány mennyit javított az Oroszországgal való viszonyon. Gyurcsány írta alá a Déli Áramlathoz való csatlakozást, most meg Orbánt támadja a 444.hu és egyéb szemétoldalak összessége, hogy Magyarország Putyin seggében van a Déli Áramlat miatt. Gyurcsány 2008-ban akart egy második emlékművet a Magyarországon elesett "felszabadító" szovjet katonáknak, továbbá szintén oroszokkal tervezte be Paks bővítését. Látogatásai során Putyint kiváló demokratának dicsérte, Oroszországban dübörgött a demokrácia, most meg a legsötétebb diktatúra szinonímája balliberális oldalon - akkoriban meg a Fideszesek gyűlölték Putyint, és váltottak hozzáállást 2010 után. Odáig süllyednek a balosok, hogy mostanában a Litvinyenkó-gyilkosságot is felhozzák Putyin ellen kínjukban, 2010 előtt meg nem akartak tudomást venni arról.



A türkmén elnök budapesti látogatása előtt az ATV-n három napos össznépi hisztériakampányt rendeztek és Türkmenisztán-szakértőket hívtak meg az Egyenes beszédbe, hogy milyen szörnyű az emberi jogi helyzet Türkmenisztánban. Valóban az. Csak akkor Gyurcsány Ferenc és Kóka János mi a töknek ment ki diplomáciai látogatásra TÖBBSZÖR Asgabatba? (Türkmenisztán fővárosa.)


Miért lehet a kitekinto.hu-n 2008-as, 2009-es cikkeket olvasni arról, hogy a magyar kormány mennyire elégedett a kínai kapcsolatok javulásával?


Bajnai miért riogat az EP-listavezetők vitáján Kínával, amikor miniszterelnökként ő maga fogadta Budapesten Hszi Csin-ping kínai alelnököt?


Miért rendeznek a balliberális médiumok hisztérikus kirohanásokat Nurszultan Nazarbajev kazah elnök budapesti látogatása ellen? Akkor nem volt baj, amikor Gyurcsány Ferenc miniszterelnök meghívására érkezett Hazánkba? Sőt, kérdezem Én, azzal sem volt baj, hogy mikor Gyurcsány meghívására nálunk járt Kazahsztán elnöke, rögtön meg is kapta a külföldi személyeknek adható legmagasabb magyar állami kitüntetést?



A többire, a rasszista-fasiszta-nacionalista lemezre nemigen van energiám reagálni, mert az ordító demagógiáid lefárasztanak.

2016. febr. 26. 20:36
 16/24 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 15-ös!


Én nem az orosz-magyar diplomáciai és kereskedelmi kapcsolatok ellen vagyok, hanem az ellen, hogy az ottani tekintélyelvű-féldiktatúrát tekintsük mintának a nyugati típusú európai demokrácia helyett.


Én nem Gyurcsány Ferencet vagy az MSZP-t akarom mindenáron visszahozni, hanem a fidesz-jobbik bandát és beteges eszméiket visszaszorítani. Ehhez viszont a mai demokratikus ellenzék (MSZP, DK, LMP, MLP, Együtt, PM) győzelmére van szükség. Igen lehet, hogy új emberekkel.


Remélem nem gondolod, hogy Ferenc pápa az ultrakonzervatív római katolikus egyház feje, valamiféle liberál-bolsevik?! Olvasd el a nyilatkozatait, enciklikáit!

Majdnem minden kérdésben azt mondja amit én, és szinte minden kérdésben szögesen ellentétben áll a fidesz-jobbik típusú politikával. Nem szégyen, hogy a fidesz-kndp kereszténynek vallja magát, miközben minden keresztény értéket sárba tipor?

2016. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
4%

És mégis honnan vetted? Hogy a fidesz-jobbik egy félázsiai diktatúrát akar? Mert ezt adta a ¨szádba a balos média?


Hű! De tisztán látó vagy...

2016. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tetszik az, hogy orbán előtt még demokrácia volt. Ezért adtam szavazatot egyet az Együttnek egyet meg az Lmp-nek és 2 év múlva is azokra szavazom.
2016. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Diktatúrában hogyan adod bárkinek is a szavazatod?
2016. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
7%

Akik ezekre a pártokra szavaznak azok agymosottak.

Ennyi a történet.

A balliberálisok hazaárulók, nemzetellenesek, a hagyományos értékek sárba tiprói és bomlasztói.

A rasszizmus elleni harcuk a lehető legnagyobb bűn a fehér ember ellen!

A rasszizmus egy természetes dolog, hiszen a fajkeveredés eltünteti a fehér faj egyediségét.

Ezen pártok viszont a kissebségek és bevándorlók jogait helyezik előtérbe a fehérekével szemben és mindezt a egyenlőség nevében.


Egyenlőség soha nem lesz.

Főleg, hogy ezek a kissebségek a viselkedésük alapján nem éppen az bizonyítják, hogy egyenlőek legyenek velünk.


Aki ezen pártokra szavaz az vagy ezekbe a csoportokba tartozik vagy rendkívül agymosott ember. Jó példa erre a 3-as válaszoló.


A balliberálisok a nemzet ellenségei!

2016. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!