Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire tartjátok kedvesnek,...

Mennyire tartjátok kedvesnek, segítőkésznek, becsületesnek, megértőnek a magyar embereket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ kikkel, milyen helyzetben.


Összességében véve, a magyarok segítőkészek, kedvesek.

Ha eltéved egy turista, akkor kézzel, lábbal is megmagyarázzák neki, hogy merre kell menni.

2016. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Semennyire
2016. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Attól függ kikkel, milyen helyzetben."


A mindennapi életben, egymással szemben.

2016. febr. 28. 15:45
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem azok, a külföldiekkel meg kifejezetten.
2016. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Mikor oda jott 2 angol turista kerdeztek hogy hol van valami es annyit mondtam i dont speak english
2016. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Az én tapasztalatom szerint, inkább, belerúgni szeretnek a másikba. Azért, van kivétel is.
2016. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

"Az én tapasztalatom szerint, inkább, belerúgni szeretnek a másikba. Azért, van kivétel is."


Személyedben, jól gondolom? :)

Imádom az ilyen magyarozó special snowflake-eket, akik ló*aszt se képesek letenni az asztalra, és úgy próbálnak kitűnni, hogy lehúzzák a környezetüket. Gyönyörű.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem úgy általánosságban véve kedvesek és segítőkészek vagyunk, néha túl őszinték, és szeretjük a konfliktusokat. Nem véletlen mondják, ha 2 magyar egy lakatlan szigeten köt ki, ott 3 politikai

2016. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
...párt lesz. (véletlen elküldtem)
2016. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem alapvetően azok.
2016. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Magyarországot, az itt élő embereket a nyugati országból érkezők vagy az ott élők kifejezetten balkáni országnak, balkáni népnek tartják. A véleményük az, hogy a magyar ember általánosságban nem őszinte, végletekig önző, komor, hangulattalan sunyi érdekember.


Ha kimész nyugatra és ott eltöltesz 3-4 hónapot, majd hazajössz, te magad is észre fogod venni, mennyire igazuk van.

2016. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!