Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Nem érzitek a...

Liberálisok! Nem érzitek a hatalmas ellentmondást? (lent)

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk le, hogy nem akarok sértegetni vagy provokálni senkit sem!


Amit leírok az hosszú idők tapasztalata.


Ti liberálisok elfogadásról és toleranciáról prédikáltok, de pár kommenttel lejjebb meg pont ti vagytok azok akik a legocsmányabban gyűlölködtök.


PM-Együtt-DK-MLP és persze a weboldalak hozzászólói=444,index,168 stb. (és természetesen az itteni válaszolók is) stb. folyton a fasizmus embertelenségéről és nácizmus veszélyeiről beszélnek. Hegyi beszédeket tartanak, hogy a melegek/migránsok/romák/zsidók is ugyanolyan emberek mint mi, és el kell őket fogadnunk, toleránsnak kell lennünk velük szemben.

Ez oké.


De pár kommenttel később vagy egy másik kérdésben meg pontosan ugyenezek az emberek azok, akik tintafestéket nem tűrő otrombasággal szitkolóznak azok az emberek ellen akik: jobbikosok/fideszesek/keresztények/nem-migráns muszlimok/büszke magyarok/nacionalisták/orosz-barátok/Putyin-barátok/Aszad-ba

rátok/Irán-barátok/elcsatolt területeken élő magyarok/Palesztin-barátok/turanisták.

Vagy például amikor Putyin jött Budapestre, akkor a liberális szervezetek olyan rusnya-ordibálós beszédeket adtak le, hogy én még a kurucinfón sem olvastam hasonlókat.


Az egyetemes liberális elfogadás és tolerancia rájuk nem terjed ki...


Volt egy hasonló kérdés is, ami kapcsolódik egy kicsit ehhez a kérdéshez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__7041..



2016. márc. 5. 18:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
12%

"Most linkeljem az összes, szinte betűről betűre ugyanolyan kérdést? :-) Persze-persze, nem provokál, meg nem gyűlölködik, neeeem... :-D


Inkább te bizonyítod be, hogy kb. egy komment szól erről, aztán már "hujujujujuuj igaza van!!NÉGY!444!!!" :-D Szánalmas"


Engem a legkevésbé sem érdekel a te szánalmas vergődésed. :D Mindenki tudja rólatok, hogy 4-5%-nyi, többnyire a fővárosban élő, gyűlölködő és fröcsögő idióták vagytok. :D

2016. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Tepee ***** válasza:

Ha engem valaki gyűlölködő, fröcsögő idiótának tart, kikérem magamnak. Én sem beszélek senkiről kollektíven, kérlek te se tedd azt. Igen vannak ilyenek. Vannak "nácinak tartom magam divatból" emberek. Ezen kívül vannak olyanok, akiket beszippantott a radikális jobboldal eszmerendszere, vannak, akiket a radikális liberalizmusé. Szerintem egyik sem helyes dolog, de ha más szerint az, szíve joga azt mondani, hogy nem volt holokauszt, vagy hogy az aradi vértanúk az internacionalista eszmék miatt áldozták magukat. Szerintem mindkettő téves, de nem üvöltöm le őket (ahogyan a kopasz bácsi), legfeljebb megkérdezem, hogy miből gondolja ezt, és elgondolkodom rajta...

Jaj, megint túlragoztam. Hogy miért nem tudok két szavas válaszokat írni... :D

2016. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen, az valószínűleg jobban állna neked. :))
2016. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!