Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Nem érzitek a...

Liberálisok! Nem érzitek a hatalmas ellentmondást? (lent)

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk le, hogy nem akarok sértegetni vagy provokálni senkit sem!


Amit leírok az hosszú idők tapasztalata.


Ti liberálisok elfogadásról és toleranciáról prédikáltok, de pár kommenttel lejjebb meg pont ti vagytok azok akik a legocsmányabban gyűlölködtök.


PM-Együtt-DK-MLP és persze a weboldalak hozzászólói=444,index,168 stb. (és természetesen az itteni válaszolók is) stb. folyton a fasizmus embertelenségéről és nácizmus veszélyeiről beszélnek. Hegyi beszédeket tartanak, hogy a melegek/migránsok/romák/zsidók is ugyanolyan emberek mint mi, és el kell őket fogadnunk, toleránsnak kell lennünk velük szemben.

Ez oké.


De pár kommenttel később vagy egy másik kérdésben meg pontosan ugyenezek az emberek azok, akik tintafestéket nem tűrő otrombasággal szitkolóznak azok az emberek ellen akik: jobbikosok/fideszesek/keresztények/nem-migráns muszlimok/büszke magyarok/nacionalisták/orosz-barátok/Putyin-barátok/Aszad-ba

rátok/Irán-barátok/elcsatolt területeken élő magyarok/Palesztin-barátok/turanisták.

Vagy például amikor Putyin jött Budapestre, akkor a liberális szervezetek olyan rusnya-ordibálós beszédeket adtak le, hogy én még a kurucinfón sem olvastam hasonlókat.


Az egyetemes liberális elfogadás és tolerancia rájuk nem terjed ki...


Volt egy hasonló kérdés is, ami kapcsolódik egy kicsit ehhez a kérdéshez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__7041..



2016. márc. 5. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, a liberalizmus ugyanolyan ideológia, mint a többi.


Csak, a követői próbálják elhitetni az arra fogékonyakkal, hogy a liberalizmus tolerál, sőt tisztel eltérő véleményeket, más álláspontokat.


Tolerál is, hogyha a liberalizmus keretein belül van az a véleménykülönbség.

De, ha jelentősen eltér, akkor a liberálisoknak, szinte démoniak világít a szeme és a gyengébbeket könnyen lehordják.


Szerencsére én elég edzett vagyok, a középiskolámban sok volt a liberális tanár.Később egyetemen is találkoztam a jelenséggel.


Így, már megedződtem, erősebb vagyok náluk.

2016. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Napi hülyekérdés megvolt, pártpénzt utaljuk 10.-én.
2016. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

"fasizmus embertelenségéről és nácizmus veszélyeiről beszélnek"

"tintafestéket nem tűrő otrombasággal szitkolóznak"


Milliókat megölni vagy elnyomni, lerombolni egész Európát vs csúnyán beszélni a neten. Ezek tényleg összehasonlítható dolgok.. Leleplezted a nagy titkot, a liberálisok mind Hitlerek.

2016. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ja, aki nem ért egyet a Zorbán politikájával, az már ballibsi -_-

Provokatív a kérdés!

2016. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 19:52


Most mit vársz egy olyantól aki odáig nem jutott el, hogy "ne árts"? :-D Ez szerintem tényleg úgy gondolja, hogy a liberalizmus szerint nem jár tarkónvágás semmiért.


Arról nem is beszélek inkább, hogy úgy állítja be, mintha ez csak ilyen "liberális" dolog lenne, holott hajaj... :-D Plusz már sokadszorra írja ki ugyanazt, de ő aztán nem akar provokálni :-D Röhög a vakbelem is.

2016. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

@2 @4


Nem tűrtök ellentmondást. Ha valaki nem gondol valamit úgy mint ti akkor az csakis fideszes vagy ne adj Isten jobbikos.

Gondolom nehéz lehet mindent narancsban és szivárványban látni...


@3


Ha elolvastad volna a kérdés leírását, akkor láthattad volna, hogy azt írtam: "Ez oké." Csak akkor könyörgöm ne mondjanak ellent saját magukkal.


Mellesleg a liberálisok sem angyalkák (francia forradalom után nézd csak meg mit tettek a liberális jakobinusok).

2016. márc. 5. 20:25
 7/23 anonim ***** válasza:
Amit manapság liberalizmusnak tekintenek az emberek, az sem jelent teljeskörű, végtelen toleranciát.
2016. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 ConnectCare ***** válasza:
89%

Szerintem a legtöbb liberális sok mindent szó nélkül meghallgat és megfontol, akár elsőre elég fura dolgokat is, csak az a lényeg, hogy amit állítasz, annak legyen valami logikai alapja.


Legalábbis ha valaki nekem azt mondja, hogy szerinte egyes népirtások nem is történtek meg, mert ilyen-olyan bizonyítékok hiányoznak stb., akkor azt megfontolom. De aki 6 osztály végzettséggel a cigányok lopó génjéről tart nekem genetikai kiselőadást, majd erre ideológiát épít, azt csak melegebb éghajlatra elküldeni lehet.

2016. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
kérdező, használd a social justice warriors (sjw) vagy a neoliberális jelzőt, mert akikről te beszélsz azok nem liberálisok, az csak egy álca ami mögé bújnak
2016. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

@8


Bárcsak mindenki olan lenne mint te.


De sajnos ha valaki már olyan állít, hogy: "a migránsválság nem spontán történik" akkor arra reflexből azt mondják: "Na persze! Meg a gyíkemberek!".


@9


Akkor egyetlenegy liberális hírportál és párt sincs...

2016. márc. 5. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!