Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik, fidesz, Dk, Együtt,...

Jobbik, fidesz, Dk, Együtt, LMP. Nektek melyik a legszimpatikusabb párt a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy legszimpatikusabb?
2016. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne várjatok csodát egyik párttól sem, a növekedés ott van, ahol a tőke. Magyarország a rendszerváltás óta külföldi tőke kezében van, így végérvényben a haszon is ott landol. Szép lassan fokozatosan ezen lehet változtatni, de ne dőljetek be az 50%-os fizetésemeléseknek. Ennek függvényében én azt mondom az Együtt a legszimpatikusabb, Bajnai fogalmazott meg hasonló gondolatokat. LMP és Jobbik programja durva államháztartási hiányhoz vezetne. A Fidesz alapvetően jó úton van, de vannak neki nagy defektjei, mint ez a sportláz meg vasárnapi zárvatartás etc.
2016. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Ezek közül a Jobbik.
2016. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha arról van szó, hogy ki nyerjen 2018-ban, szerintem egyértelműen a Fidesz a legkisebb rossz. Jónak azt se mondom, de a többi csak rosszabb. Jobbiknak és LMP-nek vannak még szimpatikus vonásai, de hogy rendesen tudnának kormányozni, az nekem kicsit elképzelhetetlen. DK, Együtt (és az MSZP is) kizárva, igazán eltűnhetnének már ezek a politikából, nagy igény lenne egy rendes baloldalra, akiknek neadjisten értelmes baloldali gondolataik is lennének az orbántakarodj-on túl.
2016. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

A Fidesz.

Hozzáteszem, rühellem a Fideszt, de egy fokkal a többi felett állnak.

2016. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

#6


Na igen, kb. erről szól a magyar pártpolitika.

Van a legjobb párt, ami szintén rühellni való, de azért mégis csak a legjobb.

2016. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Rákoczival értek egyet, tehát a Fidesz.
2016. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Van a legjobb párt, ami szintén rühellni való, de azért mégis csak a legjobb."


Sőt! Azt se tudja megindokolni, hogy az LMP, vagy az Együtt mitől rosszabb! A DK-t még csak-csak megértem...

2016. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MolotovPunk ***** válasza:
MSZP és LMP.
2016. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!