Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Jobbik katonai...

Mit gondoltok a Jobbik katonai szervezetéről?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 11. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

A Jobbik reagált: A Farkasok nevű szervezethez a Jobbiknak nincsen semmilyen kötődése.

[link]


Nem a Jobbiké a bizonyítási kényszer.

2016. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát, kedves kérdező, én egyáltalán nem vagyok Jobbikos ( és akkor nagyon visszafogottan fogalmaztam!), de ha már a videót nem nézted végig, akkor legalább a cikket elolvashattad volna, amit linkeltél!


Egyébként meg egy vicc.

2016. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Az zavar a legjobban, hogy letagadják az egészet. Ugyan azt csinálják, mint a többi párt. Nem vállalják a felelősséget semmiért.
2016. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Pont most gondolkoztam hogy kiírok róla egy kérdést, hogy van-e aki tényleg elhiszi ezt a baromságot....
2016. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

"Az zavar a legjobban, hogy letagadják az egészet. Ugyan azt csinálják, mint a többi párt. Nem vállalják a felelősséget semmiért."


Csak egy kérdés: Két hete tudtad, hogy kik azok a farkasok? És még egy: Most honnan tudod, hogy kik ők és kikhez tartoznak?

2016. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%

# 7/7 Időpont ma 20:07

"De most bizonyítjátok be azt, hogy mindent elhisztek, amit egyedek kitalálnak két korsó sör között."


Már bocs, de ha elolvastad a nyitóban linkelt cikket, az éppen azt mondja, hogy ez egy baromság.

A Ripost állítja, hogy ennek köze van a Jobbikhoz, de az meg echte kormány-propaganda oldal.


De, ha igazad is van ( nincs, mert nem egy válaszoló - így én is - leírta, hogy nem hiszi el), akkor is az mit bizonyít? Attól, hogy a Ripost hiteltelen ( az), a kuruc már hiteles lesz?

2016. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmit, mivel kamuszagúnak tűnik.
2016. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nincs.
2016. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!