Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csinál mindenki úgy,...

Miért csinál mindenki úgy, mintha csak a jelenlegi kormány bűne lenne a rossz egészségügy?

Figyelt kérdés

Én rendszerváltás után születtem, utoljára tizenéves koromban volt "SZTK" rendelésen.


Egész nap ott kell ülni, órákat várni egy negyed órás vizsgálatra, ahol úgy beszélnek veled, mint egy állattal.

Maximum csak a nagyon ráérősek mennek már oda, főleg a nyugdíjasok.


Én csak magánrendelésre járok, meg a szüleim is.

Bejelentkezek, kapok időpontot és max 10 percet kell várni a váróban, mert megcsúszhat a doki.

Az orvos normálisan áll az emberhez, mindent érthetően elmagyaráz.


Aki dolgozik, tanul nincs arra ideje, hogy SZTK rendelésekkel bohóckodjon, nincs arra fél napja.


Az egész állami egészségügyet hagyni kellene a fenébe és részlegesen privatizálni.Akkor lenne színvonal és nem kellene 4 órát várni egy vizsgálatra.



2016. márc. 29. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki tudja, hogy az eü a mostani kormánypárt előtt is sz*r volt. Amiért a mostani kormány kapja a savazást az azért van, mert nem csak hogy nem foglalkozik a témával, hanem még azt is mondja mellé, hogy "minden a legnagyobb rendben, sőt, ebben is fejlődtünk!"


6 éve vannak kormányon de semmi jelentősebb, nagy kaliberű eredményt nem tudtak felmutatni, márpedig pont egy ilyen kéne. Az egyetlen amit feltudtak mutatni, és máig ez a legnagyobb, hogy javulnak a gazdasági mutatóink... ezt viszont már sokszor kimazsoláztam, nem nagy eredmény.

2016. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 PresidentEvil ***** válasza:
94%
Nem csak az ő bűnük, de hat éve vannak hatalmon és ez idő alatt semmit sem tettek az ügy érdekében. A régi kormányokat szidhatjuk, de ők most nem tehetnek semmit, mindig az aktuális kormány felelőssége, ha nem indítja el a változásokat.
2016. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Tudod sokak fizetése viszont nem engedheti meg a magánorvosi rendelést. Én egri vagyok és egyszer volt jó és gyors a rendszer, amikor Host-invest csinálta, még 2008 környékén.
2016. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Miért csinál mindenki úgy, mintha a Fidesz nem tehetne semmiről, pedig már 6 éve ők kormányoznak?
2016. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
amikor bevezették a vizitdíjat nem nagyon kellett sorban állni, és a körülmények is javuló tendenciát mutattak. Utána kezdtek romlani az állapotok. Most is voltam szemész klinikán, és undorító volt. Koszos okádék volt mindenütt. A 4 ágyas szobába még be volt tuszkolva 6 karos szék az ágyak mellé. Egy hajléktalanszálló ahjoz képest 5 csillagos szálloda. 10 éve amikor voltam ugyanitt nem volt ennyire gáz a helyzet.
2016. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

1: Amikor elözö kormány megprobált egy szimbolikus vizitdijat bevezetni, a Fityeszisten keresztbe tett nekik politikai haszonszerzés céljábol. Amiota ök a királyok azota meg csak még jobban lerohasztják.

No akkor miért?

2016. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Fekszik a foldon egy ember, ehezik, senkisem figyel oda ra - epp telgengodik, de pocsek helyzetben van.


Erre odamegy hozza valaki, elveszi a maradek szaraz zsemlejet, es vagy ahtszor belerug.


Emberunk elete kapasbol sokkal rosszabb volt, bar elotte se volt rozsas. Szerinted, ebbol az esetbol mikor eltt sokkal rosszabb az ehezo emberunk elete? Amikor emg tengodott, vagy amikor elvettek a maradek kajajat es eltortek negy bordajat is?

2016. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A bűn az csak bűn marad.
2016. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem csinál úgy mindenki. De azért, mert tegnap is volt gyilkosság, a mait nem fogadom el, hanem megakadályozom.

A mai problémák (és a korábbiak is) éppen az ilyen szemlélet miatt lehetségesek.

A magánéletedre padig senki sem kíváncsi.

2016. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

"amikor bevezették a vizitdíjat nem nagyon kellett sorban állni, és a körülmények is javuló tendenciát mutattak. Utána kezdtek romlani az állapotok."


esetleg seholországban... még bőven volt vizitdíj amikor a kormány elkezdett kihátrálni az EÜ bővebb finanszírozása mögül

2016. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!