Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A roma párt, miért kardoskodik...

A roma párt, miért kardoskodik ennyira az alapjövedelem mellett?

Figyelt kérdés

[link]



Az alapjövedelem nem emberi jog.

Jó, hogynem azt találják ki, hogy a Merzsó S klass emberi jog.



2016. ápr. 1. 13:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük!

Maga az ötlet nem hülyeség,de nem így.

Ha lenne feltétele-mondjuk egy érettségi 3-as átlaggal-,az összeg pedig akkora lenne,mint egy segély-20-25eFt-,azt támogatnám.

2016. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

"Ha lenne feltétele-mondjuk egy érettségi 3-as átlaggal-,az összeg pedig akkora lenne,mint egy segély-20-25eFt-,azt támogatnám."


Szerintem elhúzhatnál innen, szemét gazdagokat támogató fidesznyik.

2016. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Ha kapnék a semmiért nettó 200.000 Ft-ot, akkor mégis miért mennék el dolgozni?"


jogos kérdés és rólad nem is tudok nyilatkozni.

én azonban elmennék, mert a 200e elég szűkösen hangzik a jelenlegihez képest ;)

2016. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

""óriási infláció lenne az eredménye"


Valójában nem, mert más emberek már megtermelt munkáját akarják újraosztani. Persze ettől még elég undorító az egész elképzelés."


Attól függ honnan lenne rá pénz. Ha több pénzt nyomtatnánk és osztogatnánk, akkor tényleg nagy infláció lenne. Ha 70% szjával teremtjük elő a pénzt, akkor lehet hogy nem.

2016. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

Ez akkora baromság, hogy az valami hihetetlen.

Magyarországon még ott sem tartunk, hogy az emberek normális fizetést kapjanak, nem hogy ingyen pénzt.

2016. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Elmondom, miért kardoskodnak az alapjövedelem mellett.

Én tájékozott vagy a politikában, de erről a l'rt pour 'art tárulatról eddig nem is hallottam.

Na, kell valami hülyeség, valami populista dolog, amire a sajtó rákap, mint gyöngytyúk a takonyra. A show a lényeg, a figyelem középpontjába akarnak kerülni, olyanok, mint az udvari bolond Mátyás király udvarában.

Kapnak 5 perc hírnevet, ennyi, nem több.

Visszataszító? Igen, az, de nem tudnak mit csinálni, a kutya nem foglalkozik velük. A negatív reklám is reklám.

2016. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
Pedig egy olyan összegnek ami éppen elég arra, hogy ne halj éhen, tehát nem közelíti meg azt amit munkával keres valaki, lenne értelme. Persze mellette mindenféle egyéb ilyen olyan juttatást pedig törölnének, nem lennének a trükközések, nem lenne értelme például a megélhetésért gyermekeket nemzeni! Aki annyira ellenzi szerintem nincs tisztában vele, hogy ma is mindenféle jogcímen összeszedik egyes emberek a segélyeket, míg miattuk azok szívnak és esnek el tőle akik valóban rászorulnának.
2016. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
Mert csak az ingyenélők támogatják.
2016. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Abban lehet igazság, hogy ők is tudják, hogy ez hülyeség, de kellett a hírnév. Hát megkapták.
2016. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mert nem akarnak dolgozni. de ezt te is tudod.
2016. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!