Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ruha ideális egy...

Milyen ruha ideális egy fiatal lánynak a szavazatszámláló bizottságba? Muszáj a kosztüm? Elég egy elegáns felső meg egy fehér nadrág szép cipővel?

Figyelt kérdés
19 éves
2010. ápr. 5. 10:58
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
35%
Kedves kérdező! Kérdésedre válaszolva: a gépkarabély szerinted békés szándékot feltételezne? Bízom benne, hogy sose kerül ilyen felelőtlen suttyók kezébe, mint te.
2010. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Én a gárdista ruhára gondoltam, kedves fősutyerák.
2010. ápr. 5. 13:39
 33/51 anonim ***** válasza:
Hát ha nálam számolnád a szavazatokat én azt mondanám, hogy ruha sem szükséges :P
2010. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
szép álmokat
2010. ápr. 5. 14:28
 35/51 anonim ***** válasza:
18%
Látom sok nehézéletű liberális összekeveri a szavazást valami melegfelvonulással, ti lehet, hogy otthon is rózsaszín latex rukákban riszáljátok a seggeteket, de ne magatokból induljatok ki. Kérdező szerintem lényeg, hogy kényelmes legyen, elvégre egész nap ott kell üljél.:)
2010. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
0%
"Kedves fősutyerák" az anyád, de elvakult, agymosott, hülye jobbikos!
2010. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

"Kedves fősutyerák" az anyád, de elvakult, agymosott, hülye jobbikos!


Mond csak Kedves fősutyerááák! :)))))))

2010. ápr. 5. 16:26
 38/51 anonim ***** válasza:
Lady Gaga ruhatárát ajánlanám.
2010. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Én Bocskai öltönyben látnám szívesen a szavazatszámláló tagokat. Szerintem nagyon szép és alkalomhoz illő. Persze drága... De elég az is amit írtál a kérdésben. A cipő viszont szerintem ne csak szép, hanem kényelmes is legyen! Esetleg vigyél valami kényelmes papucsot, ha asztalnál ülsz úgysem látszik! Sok sikert!
2010. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

"Mond csak Kedves fősutyerááák! :))))))" Ha felszólító módban gondoltad, akkor "mondd", vili? Na jó, nem tehetsz róla, hogy még magyarul sem tudsz rendesen. Majd megtanulsz, mire kinövöd a jobbikos pólódat! XD XD XD XD

Pá!

2010. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!