Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ruha ideális egy...

Milyen ruha ideális egy fiatal lánynak a szavazatszámláló bizottságba? Muszáj a kosztüm? Elég egy elegáns felső meg egy fehér nadrág szép cipővel?

Figyelt kérdés
19 éves
2010. ápr. 5. 10:58
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Neked úgyis csak a papírodon van, hogy magyar állampolgár vagy, de igazi magyarhoz semmi közöd, Fősutyerák!
2010. ápr. 5. 22:00
 42/51 anonim ***** válasza:

Kedves 19 éves keresztanyám! TE nem fogsz engem minősíteni.

Senki vagy. LOL XD LOL XD

2010. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
mégsem bírod ki, hogy ne irkálj :)))))))))))))) Sutyika
2010. ápr. 5. 22:44
 44/51 anonim ***** válasza:
Na,mondd már el nekem, hogy mit is értesz igazi magyar alatt! Hagy tudjam már én is, hogy mit kéne tennem, hogy a jobbikosok elit gyülekezetébe tartozhassak....
2010. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Oda te alkalmatlan vagy.

Foglalkozz magaddal.

2010. ápr. 6. 08:39
 46/51 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem póló,miniszoknya,valami normális,de nem kell túlöltözni.Olyat ne,ami kényelmetlen,elvégere körülbelül 16 órán keresztül abban leszel.
2010. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
56%

Szintén Jobbikos delegáltként én egyszerű fekete alkalmi nadrágban, hozzá fehér blúzban és egy fekete blézerben leszek.

Nem akarok nagy feltűnést kelteni mert így is mindenfelől csak a rosszat kapjuk.

2010. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
69%

Most nemtom hogy miért kell csesztetni csak azért, mert Jobbikos!?

Készülj fel, hogy majd ott egész nap kötözködni fognak veled, főleg ha látják, hogy egy fiatal lány vagy.

A vén komcsik biztos belédkötnek, úgyhogy készülj fel rendesen, nehogy kellemetlen dolgokat kérdezzenek, te meg ne tudj válaszolni!


Egy Jobbik szavazó

2010. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Nos bébi,most hogy már vége az első fordulónak elárulhatnád hogy mit vettél fel.A nyuszisat,a Lady Gagásat,vagy a tűsarkus-neccharisnyásat ?Volt sikered ?

Azért még hátra van a második forduló,ha szépen kicsiccsented magad akkor megelőzhetitek az MSZP-t :)))))

2010. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
kosztümöt. itt meg nem lesz 2. forduló! ;)
2010. ápr. 12. 21:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!