Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pont a pedagógusok...

Miért pont a pedagógusok tiltakoznak, amikor ők kaptak nemrég fizu emelést, az egészségügy meg romokban hever?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 00:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Pont azt akarják elkerülni,hogy az oktatás is romokban heverjen.Kaptak fizetés emelést.Oké.Gondolom a kormány úgy gondolta,hogy ezután majd mindent megtehet és csendben tűrik.De nem mindenki megvásárolható.
2016. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Először is nem a fizetésekről szól, nem mintha azt elismernék, hogy tényleges fizetés emelést kaptak. Amúgy előbb legalább az elmaradt béreiket szeretnék megkapni.
2016. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Azért nem egy mohácsi vész lenne feledve egy órán keresztül, hanem az SBO-n életek múlnak perceken, az egészségügy romokban hever, nyilván a kormánynak nem érdeke a nyugdíjasok életének hosszabbítása, de nekünk, ott dolgozóknak, ez gyakran tizenéves emberkékről szól.


Mi akik gyakorlatilag az empátia miatt dolgozunk,mikor lehet tiltakoznunk, a semmi fizetésért?


Soha.

2016. ápr. 3. 00:17
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Ez oylan dolog, hogy a tanárok még így is jól keresnek az átlaghoz képest...
2016. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Tudod a nővérek tiltakozása sokkal előbb volt, mint a tanároké.
2016. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szerintem igen, bár most sok mínuszt szerzek, de mint ápoló nővérként alig élek meg. Tudodm, ez nekem választás volt, emberek akartam segíteni, akkor fogja be a pofám.


Szeretem a munkámat, ténylegesen életeket mentünk percenként, de a kérdés nyitott, lehet-e nekünk tiltakozni egy órára, úgy, hogy egyikünk se áll be?

Nyilván nem.


Ez egy olyan kormány, ahol lehet jó kedved, de jól nem fogod érezni magad szinte soha.

Az előző se volt jobb, de szerintem a pedagógia elég sok tőkét kapott, ott már csak a központosítást kell kiiktatni (lásd KLIKK).

2016. ápr. 3. 00:26
 7/24 A kérdező kommentje:
#6 Mesélj még...
2016. ápr. 3. 00:28
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Tavaly április:

[link]


Tavaly december:

[link]

2016. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
A gyerekeid jövőjéért küzdenek, azért, hogy legyen normális oktatás Magyarországon... Messze nem a pénzről szól.
2016. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%

Azért tiltakoznak a pedagógusok, mert most éppen őket sikerült a magyarellenes libiknek a demokratikus magyar kormány ellen fordítaniuk, cukkolniuk.


A tanárok szakszervezetébe beépültek a bárányarcú bomlasztók.

2016. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!