Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hajtja ezeket a fanatikus...

Mi hajtja ezeket a fanatikus választókat?

Figyelt kérdés

Két nagy párt: Fidesz, MSZP. Legtöbbünknek nem volt jó, mindenki panaszkodott, amikor ezek voltak hatalmon. Sőt mára kiderült, hogy jogosan, hisz szétlopták, kiárusították az országot.


Ezek után az lenne a normális, ha április 11.-én mindenre rohanna és szavazna a Jobbikra vagy a Civilekre esetleg LMPre, akik változást hoznának.


DE nem ezt teszik, hanem képesek maguk ellen szavazni, hogy újra átélhessék a rosszat, dőljön be a gazdaság ennél is jobban, legyenek újabb Zuslágok, Szalainék, Gyurcsányok...


Mi hajtja ezeket a választókat? Miért nem tudatosul bennük, hogy mi a helyzet? Ennyire elvakultak...??


2010. ápr. 5. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Hűek a gyökereikhez, és nem szeretnek gondolkodni.
2010. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
A maszop izmus áldozatai menthetetlenek
2010. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Végignézve a gyk.hu hozzászólásait, az igazi fanatikusok nem a Fidesz és az MSZP (illetve az LMP, és az MDF) szavazói között találhatóak. Itt ők a legcsendesebbek és leginkább vitaképesek.
2010. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Végignézve a gyk.hu hozzászólásait, az igazi fanatikusok nem a Fidesz és az MSZP (illetve az LMP, és az MDF) szavazói között találhatóak. Itt ők a legcsendesebbek és leginkább vitaképesek.



Én Jobbikos vagyok, de valahogy nekem ne így tűnik!

Mikor kérem hogy másoljanak be valamit, valahogy soha nem teszik meg, csak kiforgatnak mindent.

2010. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Mert az mszpsek öregasszonyok és a kommunizmus feeling van még meg bennük!Tszt akarják vissza mert nekik az olyan marha jó volt!!

Közönséges voltam,de ez az igazság.

2010. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
miért kellene új arcoknak esélyt adni, hogy ők is lopjanak?
2010. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
a fidesszel mégis mi bajod hlyegyerek, ki panaszkodott rájuk 2002-ben? senki csak az emberek telhetetlenek voltak, meg szar volt a kampányuk ennyi
2010. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Blogmotor..
2010. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Minden csak nézőpont kérdése.

Én még nem tudom kire fogok szavazni,de biztos nem a Jobbikra.Az én tapasztalatom az,hogy a Jobbik szavazók 70%-a "elvakult",a többi 30% azért szavaz rá,mert már nem hisz a többi pártban.

2010. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Fidesz-szavazóként a gyk.hun értettem meg, hogy a szocik egészen civilizált és értelmes emberek, (noha a legtöbb kérdésben most sem értek egyet velük.) Addig ezt nem képzeltem volna, amíg nem találkoztam a jobbikkal :))))


"Két nagy párt: Fidesz, MSZP. Legtöbbünknek nem volt jó, mindenki panaszkodott, amikor ezek voltak hatalmon."


Frászt. 1994-1998, 1998-2002, 2002-2004 sikeres időszakai voltak az országnak Két szoci és egy fideszes kormány. 2004-2009 katasztrófa volt, ezt aláírom. De aki 1994-2004-ben is végig egyre rosszabb helyzetben érezte magát, annak önmagát is meg kellene vizsgálnia, mert lehet, hogy nem a kormányok tehettek arról, hogy semmilyen lehetőséggel nem tudott élni.


"Ezek után az lenne a normális, ha április 11.-én mindenre rohanna és szavazna a Jobbikra"


Nem. Csak azoknak ez a "normális", akik akkora vesztesek, hogy minden kormány alatt egyre rosszabbul éltek. Nem ők a többség. Ők egy kicsi, 10% körüli kisebbség. A Jobbik-szavazótábor egyik legfontosabb eleme.


"legyenek újabb Zuslágok, Szalainék, Gyurcsányok..."


A miniszterelnök most pl. éppen Bajnai, aki klasszisokkal többet ér Gyurcsánynál. Zuschlagot éppen most ítélték 8,5 évre. Lehet vinnyogni, hogy mindig minden csak rosszabb lesz, de ez nem felel meg a tényeknek, csupán depressziós vénasszonyok nyekergése.


"Ennyire elvakultak...??"


Elvakult az, aki azt hiszi, hogy az ország "szét van lopva" és "mindenki panaszkodik". Az ilyen ember ugyanis nem képes árnyaltan és részletesen gondolkodni, csak az indulatai rabja.

2010. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!