Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy elvakult, fanatikus keresztények is kezdik megszállni a Politika kategóriát és mindenféle logikátlan fasiszta blődséget jelentenek ki "Isten nevében"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Én személy szerint azt, hogy az ilyen embereknek semmi közük a politikához, nem feladatuk és nem szükségletük azzal foglalkozni, ezért figyelni sem érdemes rájuk.
2011. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos a magukat hangosan és látványosan kereszténynek nevezőkről gyakran derül ki, hogy embertársaikat egy kanál vízben is megfojtanák.


http://www.youtube.com/watch?v=-Hv-CPaGpXc

2011. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

minden hónapnak megvannak a maga fanatista hülyéi, amikor megszállják a topikot. (vagy ugyanazok, csak váltogatják a nézeteiket)


voltak itt észak-korea mániások, iszlámisták, kommunisták, mondjuk bitnácik mindig vannak, néha sokan, néha kevesen.

gondolom most délelőtt is lesznek, mert kitört a vakáció a suliban.


Kérdésre válaszolva paradoxon az egész, hogy a kereszténységért gyilkolni.

2011. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanannyi joguk van logikátlannak lenni mint neked pff
2011. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Az olyan emberek akik hisznek valamilyen vallásban(fanatikusan), vagy az ezotériában szerintem egyáltalán nem valóak a politikához. Aki annyira csökkent elméjű, hogy elhiszi ezeket a böszmeségeket amiket a biblia vagy a koran hangoztat, annak az ovodában, nem pedig a politikában van a helye.
2011. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Vonjuk meg a választójogot a vallásosoktól? Tyű de demokratikus szemléletű itt valaki!
2011. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

"Vonjuk meg a választójogot a vallásosoktól? Tyű de demokratikus szemléletű itt valaki!"


Lehet, hogy nem tartanánk most itt egy KDNP-vel a nyakunkon...

2011. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vree ***** válasza:
100%
^^A választójog hogy jön ide? Azt mindenfajta politikai ismeret vagy józan ész hiányában megadjuk mindenkinek. Ne beszél már hülyeségeket.
2011. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha többen is lesznek, akkor megnövekszik a KDNP és lesz hittan oktatás, de az nem lenne jó, mivel én megbuknék. Meg lenne rovásírás meg más 18-19. századi dolgok is.
2011. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen "elvakult, logikátlan" vagyok.


Csak mondd meg, hogy mire gondolsz és megcáfollak.

2011. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!