Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliaknak most mi...

A baloldaliaknak most mi bajuk a van a boltzár eltörlésével?

Figyelt kérdés

Azzal kezdem hogy nálam mindekét oldal a béka hátsója alatt van, bár amikor a témában írok mindjárt megkapom a mit csinált a "pártom". Mert ugye csak fideszes támogathatja a boltzárat. Olyan nem aki ehhez szokott német ajkú teületen.


Viszont most megy a nagy oltogatás hogy "Orbán jó mert bezáratta a voltokat" és "Orbán jó mert visszavonta".


Igen ez egy marhaság. De akkor megkérdezem hogy a baloldal jobbnak képzeli magát? Csak mert szerintük rossz volt amikor bevezette, most pedig szintén rossz mert eltörölte. Nem ezt akarták? Elérték. Ilyenkor meg szokták köszönni.


Én is vitatkoztam pénzen főbérlővel, de a végén amikor megegyeztünk, megköszöntem kultórált ember módjára.

Miért nem lehet így? Úriember nem így tesz? Még komolyan is lehetne venni, ha azt mondanák hogy a politikai vezetés belátta a hibáját. De így csak ugyaolyan arogáns nyálverők mint mondjuk hablaty árpi.



2016. ápr. 13. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nem más mint menekvés a Fidesz részéről, hogy ne legyenek kézzel fogható számok, hogy az emberek nem támogatták az intézkedéseiket. Láthatóan csak azért törlik el, mert a Kúria jóvá hagyta az MSZP kérelmét.
2016. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom, nem az eltörlést tartják rossznak. Azért akarnak mégis népszavazást, hogy az emberek véleményt nyilváníthassanak. Most ugyanis a Fidesz azt állítja, hogy nem is akarták a boltzárat, csak "próba" volt.
2016. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem látta be ahibáját. Egyszerűen tök sötétek ülnek a kormányban akik találgatnak ilyen hülyeségeket. De mivel a baloldal ezt amarhaságot kb kiröhögte, most népszavazást írt ki rá. És mielőtt meglett volna eltörölte, mintha ez is lett volna a szándéka a szavazásnak. Holott, most csak beakarja fogni abalosak száját.

Igen..bezo...ck ezt fel kell fogni.

2016. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj babám, hogy azért csinálják ezt a sok badarságot, hogy az emberek figyelmét 180 fokkal másfelé tereljék.

Ki foglalkozik az oktatással, korrupcióval, Felcsúttal,földmutyi, ha foglalkozni lehet ám mással is?

"Magyarország jobban teljesít" hát igen, jön be a külföldi tőke, kína módjára foglalkoztatják a munkásokat, de a haszon megy kifelé.

Közmunkának álcázott segély, de MO JOBBAN teljesít.

Mi a gond a baloldallal? Válság idején kormányozni nem a legkellemesebb, de most, hogy kilábalunk a válságból sem sokkal jobb a helyzet.

2016. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Még komolyan is lehetne venni, ha azt mondanák hogy a politikai vezetés belátta a hibáját."


AHAHAHAHA :-D Más hibáit talán másnak kéne belátni, nem? A fityisz továbbra is kitart amellett, hogy a nép a hülye. Innentől kezdve szerintem nincs baloldali vergődés.

2016. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4#hez kihagytam az egészségügyet!
2016. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

Először is leszögezem: nem vagyok sem jobb, sem baloldali.

Annak idején egyszerű emberként örültem, hogy vasárnap is tudok vásárolni. Eldöntötték, nem lehet. Nem tetszett, de mit tehettem? Semmit. Nem érdekelt senkit.

Próbáltam megtalálni a pozitívumát, hogy - mivel interneten is eladok - talán majd nő a forgalmam vasárnap. Nem nőtt. Ezzel szemben nyáron a 35 fokban roppantul kellemetlen volt, hogy turistaként nem tudtam vizet vásárolni a hőségben (kis boltok sem voltak nyitva, mert a tulaj nem akart dolgozni)

Hosszú idő után most kezdtem volna felfedezni az egyetlen pozitívumát a vasárnapi boltzárnak: van egy nap a héten, amikor biztosan nem költök pénzt :-)

2 hete még biztos voltam abban, hogy vasárnap a boltok zárva vannak/lesznek. Aztán egyszer csak hopp - egyik reggel arra ébredtem, hogy már akár most vasárnap is nyitva lehetnek.

ERRE SOKKOT KAPTAM!! Azóta sem tudom megemészteni.

Vállalkozóként volt részem abban, hogy a hirtelen hozott döntések mit okoznak (próbáltam lépést tartani, de kórház lett a vége) - ÉS EBBEN EZ A BAJ!!!

Nem lehet felkészülni. Nem máj. 1-től, nem jún.1-től, hanem már most vasárnaptól nyitva lehetnek... Aki nem nyit ki, mert nem tudja megszervezni, az lemarad a piaci versenyben.

Nekem, mint interneten eladónak mindegy is lenne, nem ez a fő tevékenységem, de arra is rányomja a bélyeget: komolyan, ez őrület, ezek az előkészítetlen döntések - így nem lehet vállalkozni, tervezni, fejlődni, ha nincs kiszámítható környezet...

Mondom mindezt politika mentesen - egyszerű emberként.

2016. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Egyik legfontosabb dolog. Ezt egyik baloldali sem akarta.

[link]

2016. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

A Fidesz nevetségessé tette magát azzal, ahogy a helyzetet kezelte. Először skinheadekkel megpróbálta megakadályozni, hogy az ellenzék leadhassa a kezdeményezést, de mégis legitimálta a Kúria. Ekkor pedig azt mondták, hogy de amúgy is csak 1 évig akarták fenntartani, és a hatásait megvizsgálni, és ők döntöttek úgy az ellenzéktől függetlenül, hogy eltörlik. Ez egy törvénysértés, három bénázás meg egy hazugság egy ügyön belül. Milyen politikus az, aki ezt ne használná ki?


"Én is vitatkoztam pénzen főbérlővel, de a végén amikor megegyeztünk, megköszöntem kultórált ember módjára."


De neked az volt a célod, hogy jóban legyél vele. Az ellenzék nem akar jóban lenni a Fidesszel. Sőt... A politika nem arról szól, hogy ki mennyire úriember.

2016. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát,azért az miért köszönné meg a baloldal a Fidesznek,hogy védi a saját seggét és a legkisebb rosszat(már a saját szempontjából) választotta?
2016. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!