Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti élnétek egy ilyen remek...

Ti élnétek egy ilyen remek világban?

Figyelt kérdés

Az Európai Unióban átvették a vezető szerepet egy új politikai irányvonal követői, akik végre az európai emberek pártján állnak.

Nincs már szegénység, mivel erős hangsúlyt fektetnek arra, hogy ne legyenek túl nagy vagyoni különbségek, ne legyen az, hogy egyesek 200 euróból élnek havonta, míg másoknak milliárd eurós vagyonuk van. Ez megszűnt, a többségnek sokkal jobb lett. A migránsok előtt lezárták a határt és lőnek arra, aki illegálisan be akar jutni. Akik már itt voltak, azokat hazaküldték, kizárólag a csinos nők maradhattak.

Az új ideológiának fontos a tudomány és a technológiai fejlődés, ezért megreformálták az oktatást, hogy célorientáltabb legyen. A médiában elkezdték a tudományos gondolkodás propagálását, az igénytelen proliság a háttérbe szorult, egyre fejlettebb és intelligensebb Európa lakossága.

Az USA és Oroszország népe irigyen figyel minket, hogy itt milyen jó az embereknek, náluk pedig egyre rosszabb. Az USA egyre jobban visszafejlődik és egyre inkább olyan, mint Mexikó vagy valamelyik latin-amerikai ország, Oroszországot pedig a saját oligarchái tartják feudális nyomorban, amit szívesen lecserélnének a megújult Európai Unióra, ahol viszont jólét van és boldogok az emberek. Az EU és Oroszország egyre közelebb kerülnek egymáshoz gazdaságilag, majd kulturálisan is, az oroszoknak tetszik az itteni gondolkodás, a rendszerük fellazul, a tőkeerős, EU-s cégek egyre inkább bejutnak az orosz piacra. A két államalakulat lassan fuzionál és létrejön egy új szuperállam, ami Portugáliától Kamcsatkáig tart. Szibéria egyre lakhatóbb a globális felmelegedés hatására, az európaiak elkezdik a beköltözést az új területekre.

Ezzel párhuzamosan függetlenítjük magunkat a NATO-tól és saját hadsereget alakítunk ki, amivel megkezdjük az arab országok és Afrika megszállását az ott található ásványkincsekért, hogy még gazdagabbak legyünk.


2016. ápr. 14. 10:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Értelmes érvet még egyiknek sem sikerült felhozni ellenem, de azért hőzöngenek. Jellemző.


"És mi lesz azokkal az emberekkel akik ezeken a területeken élnek?"


Mit tudom én? Oldják meg. Nem értem, hogy ez miért a mi bajunk. Ez az övék.


"Az usában és Oroszországban nyomorognának, de azért "remek világ" lenne..."


Nem ezt írtam. Azt írtam, hogy Oroszországot felemelnénk a mi szintünkre. Az USA-val nem tudom, hogy mi lenne, de nem is lényeg. Oldják meg maguknak. Gondolom ott is zavargások lennének a jobb életért, mert hasonlítani akarnának ránk.


#14


Nem mondtam, hogy újra kell osztani a vagyont, hogy teljesen egyenlően legyen mindenkinek. Azt mondtam, hogy a leggazdagabbaknak nem kell akkora vagyon, a legszegényebbek meg többet érdemelnek.

A rendszerben pedig ideológiailag doktrínálva lenne a korrupciómentesség, mert betörnénk a korrupt egyedeket.

A korrupt emberek csak azért azok, mert túl sokat gondolnak magukról. le kell törni a túlzott önbizalmukat. Meg kell őket nevelni. Ilyen egyszerű.


"Nyugaton jelenleg is progresszív adózás van,így a legszegényebbek is megtudnak élni.

Inkább keleten kellene kitalálni azt,hogy ez hogyan valósulhatna meg."


Öreg, szerinted én nem ezt írtam? Ti elolvassátok egyáltalán, amit írok?


"Azt meg nem értem,hogy fér neked össze a szociális érzékenységgel(mindenki lakjon jól),az az elv,hogy csak a csinos nőknek engedjük meg,hogy itt maradjanak."


Úgy, hogy a kettő teljesen független egymástól. A szociális rendszer csak az európaiakra érvényes és azokra, akiket befogadunk. Ennyire bonyolult?


"Mellesleg mi az,hogy csinos?Ez elég szubjektív,van,akinek a molett nők is bejönnek,másoknak a túl,vékony,csontos nők nem tetszenek,amikre egyesek a csinos szót használják."


Egy átlagos férfi ezt körülbelül meg tudja állapítani. Ha senki más nem vállalkozik rá, akkor majd én. Ez sem bonyolult egy dolog. Felesleges miatta rinyálni.


#16


Eltakarodhatsz innen a baromságaiddal.

2016. ápr. 14. 13:20
 22/29 anonim ***** válasza:

'"És mi lesz azokkal az emberekkel akik ezeken a területeken élnek?"


Mit tudom én? Oldják meg. Nem értem, hogy ez miért a mi bajunk. Ez az övék.'


Akkor is ezt mondod majd, ha lázadni fognak a megszállás ellen?

2016. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#22


Akkor mehetnek táborozni, ahol kemény munka vár rájuk.

Nem hiszem, hogy annyira ínyükre lenne a dolog, már azok alapján, amit én hallottam róluk a Tunéziában nyaralgató rokonok beszámolói alapján.

2016. ápr. 14. 13:34
 24/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem. Nektek és a hozzátok hasonló embereknek nincs elég problémátok, hogy mindig másokért kell aggódnotok?
2016. ápr. 14. 14:02
 25/29 anonim ***** válasza:
48%

'Akkor mehetnek táborozni, ahol kemény munka vár rájuk.'


Ez még rád is lehet érvényes...

2016. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%

'Nektek és a hozzátok hasonló embereknek nincs elég problémátok, hogy mindig másokért kell aggódnotok?'


Itt mindenkinek megvannak a maga problémái, csak nem épp mások leigázásával próbálják azt megoldani.


És még valami: arra nem gondoltál, hogy az arab-afrikai megszállásod visszafelé is elsülhet? Hogy a NATO nem fogja ezt ölbe tett kézzel nézni? Háborúzol vele is?

2016. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Most leírtál egy utópiát.
2016. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem nehéz belátni, hogy ha maximálják a nagy vagyonokat, csak annyit fognak elérni, hogy kivétel nélkül mindenki, akinek valami nagy ötlete van technológiában, fejlesztésben, az az USA-ba fog átmenni vele, mert ott fog tudni meggazdagodni, itt nem. Tehát csak még jobban lemaradna az EU az USA mögött.
2016. ápr. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A NATO miért állna ki a közel-keleti országok mellett (kivéve persze Izraelt ugye)? Jelenleg is pont leszarja, ahogy azok ott irtják egymást...
2016. szept. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!