Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben nyílvánul meg a boltzár...

Miben nyílvánul meg a boltzár sikere?

Figyelt kérdés
Azt mondta a Fidesz elérték céljukat a boltzárral
2016. ápr. 14. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Sikerült nekik ráerőltetni az országra ezt az agyament ötletüket, ezzel elérték a céljukat.

Az a gondolat felvetődik fel az emberben mintha szándékosan akarná orbán megnehezíteni az emberek életét ilyen valóságtól elrugaszkodott badarságokkal.

2016. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Sikerült a teszt, hogy a jó birka mindent lenyel.
2016. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Kiváncsi lennék arra hogy akiknek nem tetszett a bolt bezárás, azok mit szólnának ha nekik is dolgozni kellene vasárnap is. Aki nem tudja megvenni HAT NAP alatt a szükséges dolgokat az a birka.
2016. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Amikor ilyeneket mond a Fidesz, csak simán segget csinál a szájából. Igazából szokás szerint.

Ők vonták vissza, kőkeményen be lettek fenyítve a Fideszes képviselők, hogy most a visszavonásnál igennel kell szavazni. Akkor mit okoskodnak?

Bírom, hogy még most sem ismernék el, hogy szar ötlet volt, hanem jönnek az ócska dumáikkal, hogy "hát sikeres volt, de a társadalom még nem nőtt fel ehhez, a népszavazás problémás lenne", stb. Nem tudom, ezzel kit akarnak meggyőzni.

2016. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

# 3

Szerintem ne nyissunk már megint erről vitát, ezer másik kérdés alatt ki lett tárgyalva a kérdéskör, trollkodj ott a Fidesz-KDNP-s demagóg szöveggel.

2016. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
"Aki nem fideszes az baloldali." Ebben nincs véletlenül valami közös a demagógia fogalmával?
2016. ápr. 14. 12:07
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

miért kérdező? nem azok vagytok?


ha tényleg érdekelne utánaolvasnál, de te csak gyűlölködni akarsz

2016. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, ha úgy érzed, hogy képes vagy normális választ adni rá, amiben nem gyűlölködsz, és nem nevezel mindenkit baloldalinak, aki nem a te nézeteidet vallja, akkor minden jogod megvan rá. :)
2016. ápr. 14. 12:18
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

#3


Én havonta 2 vasárnapon a szalag mellett állok. Nem rinyálok, nem sajnáltatom magam, és nem is tetszett a boltzár. :D

2016. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
2016. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!