Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben nyílvánul meg a boltzár...

Miben nyílvánul meg a boltzár sikere?

Figyelt kérdés
Azt mondta a Fidesz elérték céljukat a boltzárral
2016. ápr. 14. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem nyilvánul meg semmiben, mert nem volt sikere. Ezzel a kijelentéssel csak mosakodnak. Azzal mégsem állhat ki a nemzeti kormány, aki csakis a lakossággal konzultálva hoz törvényt, így sohasem tévedhet, hogy elcseszték.
2016. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, a válasz egyszerű! Elérték céljukat. Mit is? Akkor változtatnak meg egy törvényt, amikor akarnak. Oda és vissza. A bezárási törvénynek se a bezárás volt a célja, hanem annak bemutatása, még ha egy szabály ostoba és bornirt (némi kléruskívánság teljesítése), akkor is életbe tudják léptetni. Sőt! Képesek ők bármiről állítani, hogy nagyszerű és ocsmány. Akár percenként.


Én várom a napot, amikor délelőtt megszavazzák, hogy "A" helyzet nélkül katasztrófába megy az ország, ezért törvénybe iktatjuk. Ebéd után pedig megszavazzák, hogy "A" helyzet esetén katasztrófába megy az ország, ezért törvénybe iktatjuk, hogy tilos (büntetendő). Sok türelmem nincs, de szerintem nem is kell.

2016. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kis aranyos a Fidesz, hogy megpróbálja bemagyarázni, hogy csak azért vonták vissza, mert drága lett volna egy népszavazás, de közben a kvótás népszavazást csak nyomatják.
2016. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"de közben a kvótás népszavazást csak nyomatják."

Meg az ő "300 Ft-os" népszavazásuk nem volt drága, meg az önmagukat fényező plakátkampányok nem voltak drágák, a már eldöntött kérdésekről szól "nemzeti konzultációk" nem voltak drágák, Orbán várba költözése nem drága, a Liget szétverése nem drága, matolcsy pénzszórása nem drága, 6 állami Tv-csatorna ( + rádiók) fenntartása nem drága...

2016. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves -nyilvánvalóan fideszes- 6-os!

Egyet árulj el: Miért a baloldalra mutogatsz? Nem önként vonta vissza a kormány a boltzárat?

2016. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt én értem, hogy te tartod magad a 6. válaszodhoz, kár, hogy abban a válaszban sem mondtál semmit a tömény személyeskedésen kívül. Ez téged minősít. Az is, hogy válasz nélkül hagytad a kérdésemet.

De teszek fel másikat. Ha a fidesz elérte a célját a boltzárral, miért vonta vissza?

Ha vitázni nem tudsz, miért próbálkozol vele?

2016. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!