Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet Más az SZDSZ? (tragikomé...

Lehet Más az SZDSZ? (tragikomédia)

Figyelt kérdés

[link]



Mert ugye ha mondjuk a Rozmárral vagy Gabriellával fognak össze akkor csak legyintenénk... Na de KÓKÁVAL?!


Ezek után van még valakinek kételye?


2010. ápr. 6. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Látod, hogy lehet...
2010. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Látom, már mindent kitlaálnak a fideszesek az ellen, hogy kiderüljön, valójában az LMP az ő bal oldal ellen lérehozott csicskapártjuk...
2010. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés: aki ezen fel van háborodva, a volt mszmp tag jobbikos pénzügyminiszter-jelöltön is őrjöng, ugye?
2010. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 34%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:07

Milyen beosztása volt?

Anno a pártban több mint 1 millióan benne voltak.

2010. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Na, mondtam én, hogy az LMP a Liberális Meleg Párt, de akár lehetnének a Lapos Metélt P*csűek!! HA-HA-HA-HA-HA-HAAAAAAA!
2010. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

háhá!

nekem is mindig a Liberális Meleg Párt jut eszembe, ha ránézek a plakátjukra.

már az EP-választásokkor sejtettem, h itt valami szadesz szag van a levegőben...

nem tévedtem. bár merem remélni, hogy be se jutnak.


a volt szadeszosok most inkább a maszopra teszik az x-et, talán a kis fiatal füves libsik húzzák az lmp mellé, de szerencsére ők nincsenek annyian, h a parlamentbe juttassák ezeket a kis suttyókat.

2010. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Lmp=szdsz + sunyiság

2010. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem unjátok még ezt a hülyeséget?


Kóka meg az SZDSZ en bloc olyan, mint Piszkos Fred: akihez dörgölőzik, azt mindenki utálni fogja. És ezzel tökéletesen tisztában is vannak. Tudják, hogy nekik már meszeltek, de jó magyar módra úgy állnak hozzá, hogy ha már nekik nem lehet jó, akkor másnak se: ezért dobták fel ezt a gumicsontot.


Az SZDSZ maga a fertő, lassan már nehéz elképzelni, hova süllyedhetne még ennél is lejjebb - és most megpróbálja lerántani magához az LMP-t is egy ilyen ócska trükkel, mivel BP-n tőlük érezhetik a leginkább fenyegetve magukat.

2010. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Két nap van hátra a választásokig, nem szerencsés most ezt az ügyet bolygatni" - válaszolta az [origo] megkeresésére csütörtökön délelőtt Faith Balázs. Az LMP kispesti jelöltje a Budapesti Gazdasági Főiskola hallgatójaként roma fiatalok támogatására kiírt pályázatokon indult és nyert költségtérítésére támogatást, összesen sok százezer forintot.


-mutyi, szarkenegetés, ez kell az egyszeri tarisznyás választóknak.

2010. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!