Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Nyugaton dolgozó és élő...

A Nyugaton dolgozó és élő magyarokra miért nem ragad át a nyugati liberalizmus? Miért izolálják magukat a Nyugat toleráns, békés és befogadó kulturájától?

Figyelt kérdés

Netes posztokból látom, hogy a kinti magyarok ugyanúgy zsidóznak, cigányoznak, sőt a kinti kisebbségek miatt négereznek is.


Röhögik, hogy nyugaton nyíltan kint van a melegek szívárványos zászlaja, teljesen elzárkóznak a befogadó ország kulturájától, helyette olyan mértékben széljobberek lesznek, mint egy iskolázatlan kocsmatöltelék.


Egyszer hallottam például olyanról, aki Ausztriában vagy hol mindenféle lőfegyvereket szerez be, mert ott könnyebb fegyverhez jutni, mint nálunk és bele van hülyülve a náci fegyverekbe, valaki meg Svédországban, a világ egyik legtoleránsabb országában él és náci újságok pl. kurucinfó olvasásával tölti a szabadidejét.


Szerintetek miért van ez?



2016. ápr. 30. 16:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%
52%-os, az megvan hogy mi, itt Közép-Európában, az EU tagjaként nyitott a munkaerőpiac miatt ott vállalunk munkát az EU-N belül ahol akarunk? Egy Afrikai nehogy màr ugyanolyan jogokkal rendelkezzen mint az itt élő Európaiak, ilyen a világon nincs! Ha én oda megyek, pl Dubaiba én sem vállalhatok csak úgy munkát, ahhoz vízum kell. A világ nem úgy működik hogy mindenki megy ahova akar, ne legyél már ennyire degenerált.
2016. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%

Ja,mert ha nem lennénk eu tagok,akkor nem kamionoznál....persze,értem.


A jobboldali ideológia része,hogy nekem mindent lehet,másnak már nem mindent.

2016. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
38%

Már miért ne lenne joga,sőt,olcsóbb munkaerő.

Nagy jobboldali vállalkozók szoktak azzal érvelni,hogy minek adjon magasabb fizut,ha más olcsóbban is elvégzi.


A szabad munkerőáramlás nem azt jelenti,hogy téged előrébb helyeznek.Csupán annyit,hogy szabadabban mozoghatsz az eu területén,mint egy nem eu tag.

2016. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Ja,mert ha nem lennénk eu tagok,akkor nem kamionoznál"


Az EU tagságunk előtt is kamionoztam már.

2016. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek.....nem értetted...
2016. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!