Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek gáz Magyarországon...

Panamav Jack kérdése:

Szerintetek gáz Magyarországon állami intézményben dolgozni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik az a terület és milyen pozíció. De valószínűleg a legtöbb területen nem tudják biztosítni a profi körülményeket és a fizetés is alacsony.


A leggázabb pozíciók azok lehetnek, ahol a hatalom hülyeségeit kell kiszolgálni, oda biztos nem mennék, amíg van választási lehetőségem.

2016. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állami intézményből sokféle van, pontosíts.
2016. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz az annyira, főleg ha diszpic*sának tesznek be valahova (kivéve ha férfi vagy), ők ugyanis totál hülyék a dologhoz, nem tudják felfogni a dolgokat, benyelik azt, amit fentebbről mondanak nekik, hogy meg kell csinálni. Nyugi, amig ilyen dolgoztam, nálunk is voltak ilyen diszpic*sák, mondjuk én kedveltem, mert lehetett őket dugni mint a lopott biciklit, de ennyi volt az, amire használhatóak voltak, meg amit kiadtál nekik munkát, azt megcsinálták. Nem értettek hozzá, ezért nem is reklamáltak.


Na mármost, ha van eszed, akkor tudod, hogy egy fas*zság az egész, felülről butitják a balga népet, és ezt nem igazán nyalod be te is. Sok ember, akinek szintén helyén van a szürkeállomány, ők is tudják, ezért figurázzák ki... Ami kerek az ölbe visszük, ami kocka, azt guritjuk...

2016. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!