Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg az emberek...

Miért nem értik meg az emberek, hogy Magyarországot csak a hungarizmus mentheti meg?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nagyon sok magyar ember negatív szemmel néz a hungarizmusra és annak megtestesítőjére Szálasi Ferencre.

De miért?


A hungarizmus a nemzetiszocializmus magyar változata.

Alappilérei: nacionalizmus, szocializmus és a kereszténység.

Nagy hangsúly fektetnek a nemzetre, összetartozásra, szociális gondolatra-szegényebb rétegek felemelésére, a keresztény- és hagyományos értékekre egyaránt.


Szálasi Ferencet pedig sokan tömeggyilkosnak és szörnyű embernek tartják.

Miért?

Ő becsületes emberhez illően folytatta a harcot a tengelyhatalmak oldalán egy igazságos világrend kialakításáért Horthyval ellentétben(akinek voltak érdemei, de nem szolgálta nemzet egészét és hazaárulást követett el)


A hungarizmus tudná kihúzni abból a gödörből az országot amelybe a bolsevik és liberális rendszer taszította.


Miért tartják sokan ördögtől valónak ezt az eszmét?



2016. máj. 7. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
51%
Milyen megtörtént esemény, te idióta? Hogy Hitler elfoglalta VOLNA Nyugat-Európát az akkori jövőben? Az megtörtént esemény? Hogy Nyugat-Európa felszabadításáért harcoltak a szövetségesek? Az nem képzelgés, hogy ma sokkal jobban állnánk 45 év kommunizmus és az elszabotált rendszerváltás nélkül, hanem valószínűség.
2016. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
76%
Nyugalom,idegbeteg barátom,szedd be a gyógyszered és lazíts.A megtörtént esemény pedig az,hogy Hitler elfoglalta Európa nagy részét,az pedig csak feltételezés,hogy később visszaadta volna a megszállt országok függetlenségét.Az is megtörtént esemény,hogy a szövetségesek felszabadították Nyugat-Európát a német megszállás alól,mint ahogy az is tény,hogy ők valóban visszaadták ezen országok függetlenségét és nem maradtak ott megszállóként.Ne tettesd magad ostobábbnak,mint amilyen vagy.
2016. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
51%
De te nem erről írtál, hanem hazudozol össze-vissza. Nem, az a feltételezés, hogy a németek nem vonultak volna ki pl. Magyarországról vagy Hollandiából, ami igencsak valószínűtlen, főleg 50 éves távlatban. Nem érdemes rosszindulatú antifasisztákkal vitatkozni. Lehúznak a szintjükre, össze-vissza hazudnak. Aztán győztesnek érzik magukat, ha a baromságaikra már nem válaszolnak.
2016. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg eddig is erről írtam,csak,mint már írtam,szövegértelmezési problémáid vannak.Arról meg,hogy ki hazudik,talán annyit,hogy még mindig várom szíves válaszod,hogy melyik hozzászólásomban védtem én a kommunistákat.És hogy ki húzza le a másikat a saját szintjére?Szerintem te libsizel folyamatosan(abban a tévhitben,hogy aki nem rajong Hitlerért és a náci Németországért,az más nem is lehet) és idiótázni sem én kezdtem.Azt viszont valóban sajnálom,hogy én is lesüllyedtem erre a szintre,de hát,amilyen az adjonisten...
2016. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora vita folyt itt, öcsém. A hungarizmus (meg egyéb szélsőséges ideológiák) sosem fognak működni. Sajnálattal látom hogy vannak annyira agy mosott emberek akik szerint Hitler nem volt agresszor. A terrorista franciák szófordulatnál teljesen kész lettem. Meg még hogy zsidó bankárok robbantották ki a háborút:D Elegem van már ezekből a Hitler imádó 14 éves bitnáciktól, akiknek a többsége valószínűleg nem is élne, ha a németek nyerik a világháborút. Hitler is biztos vissza adott volna minden megszállt területet. A Lebensraum mond valamit. Nyugati-színvonalon élnénk ha Hitler nyer - Ekkora baromságot. Valószínűleg az Urálban dolgoznánk rabszolgaként. A holokausztot is csak kitalálták mi? Nürnbergi per, mond valamit? Ez az ország nagyon rossz irányba halad.
2016. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
bitnácikból
2016. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!