Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán az elvtelenséget veti...

Orbán az elvtelenséget veti Vona szemére. Azért ez vicces, nem?

Figyelt kérdés
"Nem lep meg,hogy Önök feledják az elveiket és csak takatikai tanácsok motiválják a döntéseiket".Mindezt a "kvótaügy" kapcsán.Csak hát,furcsa ez a mondat attól,aki egykor a Liberális Internacionálé alelnöke volt, aztán konzervatív,nemzeti-keresztény,most meg már illiberális lett.Szerintem az idézett mondattal,leginkább éppen a Fidesz jellemezhető.

2016. máj. 9. 20:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%

7-esnek:


A Csurkának üldözési mániája volt, ennek a kis cigány törpe felcsúti senkiházinak meg kissebbségi komplexusa kevert jó nagy adag agybajjal.

De egyébként ezzel az erővel írhattad volna (mert én még arra is emlékszem) az emigráns Szabó Albert pártját a szálasista MNSZ-t, vagy az elődjét azt a világuralmista mit tudom én milyen csoportot, hogy "az volt ám csak a f asza..."

Szerncsétlen hülye...

2016. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!