Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok miért vagyunk...

Mi magyarok miért vagyunk ilyen balekok? Lassan Európa legszegényebb országa leszünk.

Figyelt kérdés

Leelőzött Szlovákia, Csehország, Szlovénia, Horvátország s ahogy a gazdaság növekedési listákat elnézzük Románia is lefog hagyni.


Valamikor még Kelet-Közép Európa központja és motorja voltunk, most meg már a csórók lettünk. Elég elkeserítő a tendencia.


Bár ilyen negyedéves eredmények mellett nem is lehet haladni: [link]


Gazdasági világválságban is mi estünk a legnagyobbat pofára, holott a legnagyobb hiteleket is mi vettük fel.



2016. máj. 15. 08:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%

A magyaroknak nem kell a jólét.

Ennyire egyszerű. Én ezt vettem észre.

2016. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Beszélj a magad nevében. Ha Te baleknak érzed magad, nyugodtan tedd.

Én az elmúlt évben is ugyanúgy dolgoztam és tettem a dolgom. Magyarázd el, miért lennék balek.

2016. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Már most is Európa legszegényebb országa vagyunk. Amikor korábban az EU legmagasabb GDP növekedését produkáltuk az elmúlt években, akkor is Európa legszegényebb országa voltunk, mérhetetlen volt a nyomor, a GDP növekedés pedig statisztikai trükk volt, mert minden GYK-s ismeri a mondást, hogy "csak annak a statisztikának hiszek, amit én hamisítok".
2016. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Rossz embereket nézel ha szegénységet látsz. Nézd inkább a Mészáros Lörincet, Vajnát, Tarsolyt, stb. Mi többiek meg tudjuk, hogy ez a csoroság nem fontos hanem csak az, hogy jol szavazzunk ha hiv a Viktor.
2016. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Magyarországon a régi rendszerben is és ma is folyton előbukkannak olyan emberek akik mások kárára törnek előbbre. Ez húzza vissza a gazdasági fejlődést. Egy konyhakertben sem fejlődik a haszonnövény ha a gaz és a kártevő az erősebb.

Ha Magyarországon olajszőkítésből, politikusságból, privatizálásból, bankárkodásból vagy Quaestor-kodásból lehet jobban élni mint tisztességes munkából akkor nincs a gazdasági eredményünkben semmi meglepő hogy itt tartunk. Ahogy abban sincs meglepő hogy akkor az orvos, a mérnök meg a szakmunkás Németországban meg a többi fejlett országban köt ki. Még szép hogy ott kötnek ki, mivel itt a bűnöző a felsőbbrendű.

2016. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Mit áltatjuk itt magunkat, a Magyarország nem csak Közép-Kelet Európa legszegényebb országa, hanem a világ legszegényebbje is. Múltkor láttam olyan baloldali statisztikát hogy Magyarországot még Pápua Újginea, Bangladesh és Mozambik is megelőzi... Egy átlag afrikai jobban él mint egy átlag magyar! És ezen csak úgy tudtok változtatni ha megszavazzátok a Gyúcsányt, Tóbiást meg a többit, mert akkor egyből kolbászból lesz a kerítés! :))
2016. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Az az ország a tűzzel játszik amelyik korrupt bűnözőkre bízza az ország irányítását,és nemváltja le őket időben, mert ezek a korrupt vezetők szinte csak abban érdekeltek hogy titokban megtömjék a saját és a barátaik rokonaik zsebét az adófizetők pénzéből. Ennek meg előbb utóbb az egész ország látja a kárát. Nyilván ezek a korrupt vezetők azt sugallják a nép felé hogy minden rendben van és fejlődik az ország, nekik ez elemi érdekük, mivel annál tovább tudnak a hatalomba maradni és szípijozni a népet minél tovább ringatják őket ebben az álomvilágba. Sajnos a rendszerváltás óta egyre rosszabb kormányok jönnek, és egyre lejjebb és lejjebb süllyed az ország.
2016. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

nem értem miért kell lebalekozni mindenkit kollektívan.. elhiheted,hogy nagyon sok embernek nem tetszik ez a helyzet. de most mit tehet egy átlag polgár? nem sok mindent,max annyit,hogy elmegy egy olyan országba, ahol megbecsülik a tudását . így neki már jó lesz, jobb színvonalon fog tudni élni .

persze ki lehetne menni tüntetni az utcára is.de valljuk be, olyan nagy változást nem hozna az sem.

nevetségesek a fizetések. a minimálbérről ne is beszéljünk, hogy mire elég. de még akik évekig tanultak, azoknak a fizetése sem elég semmire.

a testvérem orvosin végzett. rezidensként kezdett el dolgozni. havi 300 órát ledolgozott és így kapott 150 ezer forintot. ez hol normális? de nem csak az orvosokra igaz ez.. más is tanul , majd kidolgozza a belét is és nevetséges összegekkel szúrják ki a szemét.

én sem látok már más kiutat, mint hogy külföldre költözzek. a testvérem azóta egy gazdagabb európai országba költözött.persze megtanulta a nyelvüket anyanyelvi szinten. és megbecsülik. akkora fizetést kap, amin Magyarországon elképzelhetetlen lett volna.

de csak egy sima gyári munkás is a többszörösét megkeresi a magyarhoz képest. nyilván drágább az albérlet külföldön, de arányaiban nézve így is több marad a kezében. nagyon szomorú,hogy itt tartunk. de hát el kell tartanunk a politikusokat több milliós bérigénnyel. meg a kisebbséget is pénzelni kell. aki meg normálisan munkából szeretne megélni, az meg koppan egy nagyot.

2016. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
mert a magyar a legnagyobb idióta nép azért! más országban már régen polgárháború lett volna ! érdekes silvio berlusconit el tudták paterolni. még a románok is különbek mert ki tudták végezni Nicolae Ceaușescut. ezek meg tűrnek tűrnek ... hogy vagon számra lopják a pénzt
2016. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező hogy te balek vagy arról én nem tehetek. Én nekem nem lett semmivel se jobb se rosszabb mikor azt mutatta a GDP hogy jó a növekedés és akkor se ha azt mutatta hogy rossz. Tény hogy most rosszak az adatok de miben befolyásolja a hétköznapi életét bárkinek ez? Ki jött az adat én meg előtte 4 nappal kaptam 20%-os béremelést akkor hogy is van ez?
2016. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!