Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti miért mentek el szavazni?

Ti miért mentek el szavazni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha epmentek szavazni, először is melyik jelöltre szavaznátok, és mit vártok el tőle. Ha például elmegy valaki egyszerű ember és a FIDESZ mellett voksol,feltételezem meg van elégedve a kormánnyal. Ha így van leírhatnátok miért, és mennyiben. Viszont valószínűsítem ha elmegy valaki és az MSZP mellett szavaz, akkor elégedetlen a jelenlegi kormánnyal, és úgy véli az ő választottja jobban teljesítene. Ha így van mit várnátok el az MSZP kormányátol? És mennyiben hiszitek, hogy tudna ebben segíteni?. Mindössze az a vonal a kérdésemben, hog mit tartotok a legnagyobb problémának, és kitől képzeltek el megoldást rá. Remélem nem bonyolultan fogalmaztam meg. :). Tehát erről kérdeznék most. Lenne néhány párt amire külön kíváncsi lennék, szóval ha köztük van a választottatok bátran irjatok. :D

FIDESZ, MSZP, DK, JOBBIK, LMP, PM. Ha a többi párt közt válogattok inkább ,bátran írjatok arról is.



2016. máj. 15. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdés valójában: miért arra a pártra szavaztok, amelyikre?
2016. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát röviden igen,csak a pontosságra utalok a szövegben. :DD. De dió héjban igen.
2016. máj. 15. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Kétfarkú kutyapártra szavaznék.
2016. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ettől picit használhatóbb válaszora hajazok..;)
2016. máj. 15. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember szívvel és nem ésszel szavaz. Kevesen böngészik a pártok programját, hogy ki mit kínál. Igaz, sok értelme nincs is, hiszen nem kötelezi őket semmire sem.
2016. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azért h ne a jobbik legyen kormányon.
2016. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 árokpart ***** válasza:
Én Bokros Lajos pártjára, hogy végre Magyarország egy Csehországhoz hasonló prosperáló, jóléti piacgazdasággal rendelkező ország legyen.
2016. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bokros csomag, felejt a magyar :D bár igaz rendbe vágta az országot csak épp családi nem "gyütt" meg telis tele rakná migránsokkal kedves 21:00 válaszadó.


Én a Jobbikra, csak azért is mert demagógnak hiszem amit kitalálnak ellenük, ja és azért is mert nem képmutató párt. :)

2016. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bokros lajos XDdd tudod mikor szavaznék én a román zsidó pofájára, de tudod.
2016. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem megyek.

Nincs értelme.

2016. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!