Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről az elmélet...

Mit gondoltok erről az elméletről?

Figyelt kérdés

(Az ábrát nézzétek) [link]


Ez mutatja, a Jobbik elestének jóslatát. Nem kell ragozni. De ha ez beigazolódik akkor kétféle párhuzamosság is felléphet. Az egyik, kézenfekvő, a Fidesz a Jobbik zuhanásával párhuzamosan emelkedni fog, ami azt jelenti, hogy a Fidesz fog újra kormányozni. Be tudja magát betonozni ezután. A másik út kevésbé lehetséges, de erről is van fény az alagút végén. Ugyanis látható, hogy mégha csak pici százalékkal is,de emelkedett a baloldal egy része. Az Mszp még továbbra sem esélytelen. Továbbá a Dk kicsit népszerűbb lett. És szimpatizál a kettő. Előfordulhat, hogy összefognak, és együtt a kettő szavazói még beelőzheti a meggyengült Jobbikot. Így a kormányváltásesélye máshova helyeződhet .

Mit gondoltok?



2016. máj. 16. 11:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerűen és érthetően próbáltam leírni. :)
2016. máj. 16. 11:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, h vagyok én, aki eddig a Jobbikra szavazott, de ha látja, hogy a baloldal okoskodik, akkor már teszem is a Fideszre :)
2016. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2/2 Időpont ma 11:27


Most akkor mondjam azt, hogy ezért tart itt ez az ország? :-) Csak mert ezért tart itt ez az ország...

2016. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azért tart itt mert egymásra acsarkodnaka a magyarok segítség helyett a hibákat keresik folyamatos kritika mindenre mindenkit hátbaszúrnának ha kell semmi empátia nincs erkölcs széthúzás árulás megy mindenfele na ezért tart itt.
2016. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!