Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nincs olyan...

Csak szerintem nincs olyan alacsony életszínvonal Magyarországon?

Figyelt kérdés
Például nyáron, a főtéren mindenki fagyizik, élik az életet, boltból ki-boltból be. Kocsimban megy a Mary Joe, süvítek az utakon. Nyáron itt a foci EB, egy sör mellet elvagyunk a haverokkal. Hétvégén angol foci, bulik. Igaz, Vas megyéből írok,nemtudom milyen az élet Közép-Magyarországon meg a keleti részeken,de én ezt egy láncfűrész engedéllyen írom, meg egy asztalos és egy logisztikus szakmával írom. :)

2016. máj. 16. 21:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem csúsztunk le a keleti blokkhoz képest annyira. Jobban élünk itt, mint Horvátországban, Szerbiában, Romániában, Bulgáriában, Boszniában, Albániában, Montenegróban, Koszovóban, Macedóniában, Moldáviában, Ukrajnában, Fehéroroszországban, és Oroszországban. A Lengyelekkel nagyjából egy szinten vagyunk. Egyik évben itt jobb az életszínvonal, másik évben ott. Akik "lehagytak" minket, azok csak a csehek, a szlovákok, a szlovénok, az észtek, a litvánok és a lettek. Néhányaknak sikerült lehagyni minket a keleti blokkból, de azért a nagy többségnek nem.
2021. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!