Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a fidesz adatgyűjté...

Miért csak a fidesz adatgyűjtési ügyét emlegetik?

Figyelt kérdés
Ott van az MSZP adatbázisa, ami jóval részletesebb a FIDESZ-énél, és valószínű, hogy a Jobbiknak is van, és az LMP-nek is. Akinek nincs, az lemarad, mindenkinek van, akkor a FIDESZ-t miért kell most ennyire lehúzni? Ennyire féltek?
2010. ápr. 9. 21:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, van egy céged, ahol van ember, aki a másik cégnek dolgozik, te is szeretnéd megtudni, hogy ki az az ember nem? Ha a Jobbik vezetésében lenne ilyen ember, másnap a kurucon lenne a neve, hogy koncolják fel.
2010. ápr. 9. 22:11
 12/19 anonim ***** válasza:
Olyat pedig Fideszes sosem mondott, hogy "tisztogatásra" készülnének...
2010. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ugyan már, kérdező! A Jobbik nem a pártszimpátiát nézi, hanem azt, hogy zsidó, vagy cigány-e az illető...


Ők ki is adják az általuk lenézett emberek telefonszámát a neten, hogy bárki által zaklatható legyen!


Most viszont adatvédelemről harsognak...


Kac-kac.

2010. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

aha, hallgasd végig a hangfelvételt, és ne itt hazudozz.


szánalmasak vagytok ,hogy ki akarjátok magyarázni. törvényellenes amit tettek értitek? lebetűzzem? tudjátok mit jelent az?


jah és nehogymár egy olyan pártra fogjátok rá, hogy demokratikus aki esztergomban folyamatosan ellehetetlenítette a jobbik kampányát.


a demokrácia azt jelenti, hogy a nép dönt. de ott a fidesz döntött a nép helyett.

2010. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy nem az iwiw-ről szedték össze az adataid, ha ott megosztod, vagy a telefonkönyvben, akkor ne háborogj. Egyébként áruházakban is minden adatot összegyűjtenek rólad, a google-nél is célzottan kapod a hírdetéseket. Sőt marinéni a kisboltban is nézi, hogy mit vezsel inkább, és ahhoz kapcsolja az árút. Akkor hozzájuk se menj, ne használj google-t, sőt internetet sem, mert ugyanígy statisztikát készítenek rólad.
2010. ápr. 9. 22:17
 16/19 anonim ***** válasza:
ennyire hülye vagy, hogy nem érted mit írok? hallgasd végig a felvételt basszus.- hihetetlen. ennyire retardált vagy, hogy nem érted mit ugatok?
2010. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én végighallgattam, szerintem semmi extra nem volt benne. Én speciel lesz@rom, hogy létezik, engem az zavar, h támadják vele a Fideszt... Pedig nem csak ők élnek ezzel, hogy megint sok a szent, és a fidesz a szar... Pedig a többi sokkal rosszabb
2010. ápr. 9. 23:09
 18/19 anonim ***** válasza:

ma 22:17


Így van. Csak nem mindenki képes még ilyen egyszerű dolgok végiggondolására sem.

2010. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
pff, nah jó hagyjuk, élj a mesevilágodban akkor. szánalmas vagy. ennyi, pont.
2010. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!