Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a Jobbik hozzáállása az...

Mi a Jobbik hozzáállása az abortuszhoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 21:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de szerintem az, hogy : "Ne csináld meg Isten szétrugja a pics@dat!"
2010. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*mer Isten
2010. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azoktól kérdeztem, akik tudják.
2010. ápr. 9. 21:37
 4/21 anonim ***** válasza:
ott van a programban... ellenzik
2010. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Csak nagyon indokolt esetben.


Én Jobbikos vagyok, de enyhítenék.


Ha nem a magzat feltehető egészség károsodása, vagy a szülő egészségének a veszélyeztetése a megszakítás oka.


Akkor semmi TB, csak teljes ár, az is csak a 8ik hétig, hiszen azután már a magzat egy olyan stádiumban van, ami önálló élet. Az önálló életekről meg más már nem rendelkezhet.


Persze a Jobbiknak is valami hasonló a terve, de kell az erős alap amiből lehet karcsúsítani, hisz nem statikus a program idevonatkozó része, és vannak kivételek.

2010. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Aki abortuszt hajt végre emberölésért el kell ítélni. Kivétel ha egézsségi okok indokolják.
2010. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nem értenek vele egyet. sok tévhit kering, h be akarják szüntetni. de én ilyet nem olvastam tőlük.


azt írták, hogy kivizsgálnák az okait, hogy miért van ennyi abortusz és az ellen tennének. gondolom pl felvilágosítással.

2010. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Manapság már elég elfogadott dolog ez. Hála a liberálisoknak, de ha józan ésszel gondolkozik valaki, akkor is beláthatja hogy ez gyilkosság. Mert mitől mondhatjuk hogy az az élet még nem számít?

A Jobbik ellenzi. Nem csak azért mert keresztény alapokon áll, hanem mert eleve kevés magyar gyerek születik, ami nem igazán előnyös az ország szempontjából. Nem tiltanák be, hanem szabályoznák, illetve elmagyaráznák az embereknek hogy ez mennyire nagyon rosz dolog. Persze a televízióban azt látják az emberek, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga, pedig nem az. Szóval elsősorban az emberek fejével van a baj, meg azzal hogy jelenleg az ilyesfajta beavatkozásokat támogatja az állam leginkább.

2010. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért akar az állam beleszólni az abortusz-kérdésbe? SEMMI JOGA HOZZÁ

Jó hogy nem akarják megmondani mikor sz@rhatok

És ne jöjjetek nekem itt a lehetámvédekezni-szöveggel, mert minden épeszű felnőtt tudja, hogy a legbiztosabbnak kikiáltott módszer sem 100%-os.

2010. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

te utolsó nagyon hülye vagy.


szerinted ennyire nagy bűn, hogy le akarják csökkenteni az abortuszok számát? nem arról van szó, hogy szülje meg mindenki, hanem egyszerűen ne essen teherbe felelőtlenségből.

ha szerinted normális az ,hogy ennyi abortusz van évente, akkor menthetetlen vagy.

2010. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!