Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ők összefognak?

Mit gondoltok ők összefognak?

Figyelt kérdés
Úgy hallom Mesterházy Attila meg Gyurcsány Ferenc szimpatizálnak, egy felé mennének. Azonosak a nézeteik, meg érdekeik. Valami ilyesmit hallok többször. Mit tutok erről?

2016. máj. 24. 11:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint nem tudom mennyire változna a helyzet ha a támogatottságaik kiegészítik egymást. Ti mit gondoltok?
2016. máj. 24. 11:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hallottam róla. Van erről valami forrásod, hogy pontosan mit takar ez az összefogás?

Egyébként meg szívük joga!

2016. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
2014-ben sem nagyon tudták eldönteni, hogy végül melyikük legyen a király. Nem lett hát egyikük sem. És ez szerintem így is marad.
2016. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Forrást most nem tudok, már nem most hallottam erről ,csak gondoltam megkérdezem, de ha találok belinkelem. Csak valahogy az jött le az utóbbi időkben hogy egyet értenek több kérdésben.
2016. máj. 24. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
2014-ben is eleg nyogvenyelos volt az az osszefogas. Az mszp-t Gyurcsany csinalta ki, Orbannal csak ot ruhellik jobban.
2016. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy az érdekeik azonosak, még tőlük se hidd el. Propagandafogás. MOST (nem a szemléletük miatt, hanem csak e pillanatban) úgy gondolják, így jó nekik. Holnap majd másképp gondolják. Következetesnek eddig őket kizárólag a hatalom akarásában lehetett látni. Elvekben még véletlenül se.
2016. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Összefosás, összeborulás.

Ezt így hívják.

2016. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mesterházy Attilának van támogatottsága?
2016. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!