Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliaknak miért jó...

Jeffrey Spender kérdése:

A baloldaliaknak miért jó Trianonon gúnyolódni?

Figyelt kérdés

Az Összefogás pártjaihoz szorosan kötődő Milla Trianon emléknapján is megemlékezett Trianonról saját minőségükben:


[link]



Mellettük még a Meleglobbi Internesönel is megadta a módját a megemlékezésnek:


[link] (a trágárságszűrő miatt a 888-on kell visszakeresni)



Nem tudom, komolyan gondolták-e, de eddigi akcióikat látván igen, mit kívánnak elérni az ilyesmikkel ?


2016. jún. 5. 15:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
#24: Mit nem tudok felfogni én (és más jobboldaliak) ? Olvastad 11-es hozzászólásomat ?
2016. jún. 5. 23:25
 22/25 anonim ***** válasza:
47%

# 21/21 Időpont tegnap 23:25


Írtam rögtön utána, hogy mit nem fogsz fel. De örülök, hogy alá is támasztottad az állításom. :-)


A 11-esre még reagáltam is, így pláne vicces megkérdezni. Csak te mulasztottad el a viszontválaszt, mert kínos az - egyébként oldalfüggetlen, de ezt sem sokan vették észre - igazság.

Nem tudom hogyan várhatod el, hogy bárki mellettünk szólaljon fel, ha mindenkivel csak romboljuk a diplomáciai viszonyokat. De hajrá, menjünk tovább ezen az úton, majd csak még jobban leszarja az országot a világ.

2016. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#22: Nem direkt nem válaszoltam, elsiklottam felette a többi között, most reagálok rá.


"Hallottad ezek ellen komolyan fellépni a jobboldalt? Itthon persze, nagy pofa van róla, hogy így meg úgy a nyelvtörvény, de nemzetközi szinten leszarja a kormánypárt is. Pofázni se pofáznak érdemben róla, nem hogy tennének bármit. No, persze miután mindenkit magunk ellen uszítunk, nem is tudom, hogy ki akarna segíteni. Az arabok terroristák, baltás gyilkost engedünk szabadon, szapulunk a négy égtáj felé... hát csodálkozol, hogy bármit megtehetnek a külhoniakkal?"


Mi mást mondhatnék, igen, talán tagadtuk is egyszer, hogy mind az MSZP, mind a Fidesz ilyen irányú politikái szarok lennének ? De az EU miért szarja le az ilyen dolgokat, hogy fordulhatnak elő még mindig ilyesmik a 21. században ?

2016. jún. 6. 21:33
 24/25 A kérdező kommentje:
# tetro, ha csak a hibbant szélsőjobbosoknak címezték az egészet, miért kapta fel a vizet rajta az egész magyar társadalom, még baloldalon is ? Csomó olyan hozzászólás van a Millás bejegyzésnél, hogy "baloldali vagyok, de ezután nem fogok szavazni az Összefogásra".
2016. jún. 7. 17:20
 25/25 tetro ***** válasza:

17.20

az eredeti általánosító kérdés reagáltam. azzal nem tudok, és nem is akarok mit kezdeni, hogy te egy facebook bejegyzést simán az egész baloldal véleményeként kezelsz.

2016. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!