Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy van, hogy akik többen...

Az hogy van, hogy akik többen nekiesnek a tanárnak azok másfél év felfüggesztettet, aki meg a Margit szigeten mutogatja magát két év letöltendőt kap?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na ez meg a másik szélsőséges eset.

Egy szaros palackétr 3 év.

Akik meg valamelyik éven kiverték a rendőrnek nem tudom hány fogát, azok meg felfüggesztettel megúszták.

2016. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amikor még én jártam iskolába nem mertünk rosszalkodni - zajongni - nem odafigyelni az órán, mert ha ezt a szüleim megtudták othon verés járt érte. Most meg ha a tanár "rosszul" néz a gyerekre még öt verik el vagy esetleg feljelentik, megfenyegetik.


Egyszer általánosban énekórán hátra figyelgettem amit a tanár észrevett, erre a tanár a fülemnél fogva állított fel az órán és az óra hátralévő idejében állva kellet maradnom. Nem mertem otthon elmondani mert a szüleimtől többet kaptam volna.


Már így felnőtt fejjel tudom, hogy kellet a szigor - és megérte mert minket még megtanítottak számolni, szöveget értelmezni, olvasni. Nem úgy mint most, gyakran előfordul hogy a 14-15 éves korosztály egy része még folyékonyan (van aki még úgy se) sem tud olvasni csak "makog" - számolni meg pláne nem.

2016. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!