Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is az osztrákoknak drukkolt?

Más is az osztrákoknak drukkolt?

Figyelt kérdés
Végig abban reménykedtem hogy az osztrákok jól helyben hagynank minket a foci EBn. Ugyanis ha olyan sportágban amiben kifejezetten sz@rok vagyunk, számolatlanul dőlnek az értékes adóforintok olyan mértékben mintha nem lenne holnap, nos ott egy csekély sikerke is egy hatalmas pénznyelővé teszi az egész istenverte focit a következő három évszázadra. Ugyanis győzelem esetén lesz egy indíték hogy miért tömik továbbra is milliárdokkal ezt a sportot.
2016. jún. 15. 08:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Akkor ezt most buktad rendesen.
2016. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
86%

Tudod az osztrákok is azért tartanak ott ahol, mert ott is tömik mint az állat...


De ha Gyurcsányék jönnének neked akkor sem lenne jobb mert akkor máshova tömnék...

2016. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
74%

#2 folyt


És nem beléd abba nyugodt lehetsz!

2016. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
24%

Az osztrákoknak szurkoltam, de semmi személyes vagy politikai vonatkozása nem volt a dolognak részemről, egyszerűen csak ők voltak az esélyesebbek és rájuk fogadtam.


Buktam, de nem bánom :)

2016. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos van pár ilyen bohóc.


A magyar nép sok mindenben megosztott, és kevés dolog van amiben össze tudunk fogni, de tegnap az egész ország szurkolt és egy emberként örült. Az én kis városomban a nagy kivetítőhöz kiment mindenki.. A postástól kezdve a volt tanáraimon át a polgármesterig mindenki együtt szurkolt. Végre van valami aminek lehet örülni, de te ilyenkor is orbánozol meg adóforintozol. Baromi frusztrált ember lehetsz. Tudom hogy ez csak foci és vannak gondok az országban, de ez egy olyan dolog aminek végre együtt lehet örülni.


Szerintem menj ki valahova szombaton megnézni a meccset és próbálj ellazulni és együtt örülni az emberekkel. Hidd el, jobb érzés lesz mint az adóforintokon idegeskedni.

2016. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy pillanatnyi örömöket keresitek a hosszú távú boldogság/boldogulás helyett. Véletlen nyertek a nyikhajok, és akkor mi van? Másnap mész vissza tanulni a szétcseszett közoktatásba, vagy folytatod az alulfizetett munkád még évtizedekig. Ja, hogy attól hosszú távon is jól éreznéd magad? Ennyire szerettek szenvedni?
2016. jún. 15. 09:21
 7/71 anonim ***** válasza:
79%
Orbán akkor is öntené a milliárdokat a fociba ha még a selejtezőből sem jutottunk volna ki, szóval ilyen alapon tökmindegy.
2016. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"Az a baj hogy pillanatnyi örömöket keresitek a hosszú távú boldogság/boldogulás helyett."


Ha kikapunk a következő meccsen, meccseken, akkor a te örömöd is pillanatnyi lesz. Másnap mész vissza tanulni a szétcseszett oktatásba. És sosem fogsz megtanulni örülni más sikerének. Csak más kudarcának. Végül a saját sikereidnek sem fogsz örülni, sőt észre sem veszed majd, hogy elértél egy apró sikert az életben. Saját magadban is csak a kudarcot fogod megtalálni, végül alkoholhoz és/vagy drogokhoz fordulsz, majd valamelyik lepusztult kórházban rákban fogsz meghalni.

2016. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges ebbe a politikát belekeverni, ez a győzelem annak a csapatnak és edzőnek köszönhető akik szívvel lélekkel okosan és felkészülten nyertek. Aki meg az osztrákoknak szurkolt az nézzen magába és szégyelje el magát.
2016. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
80%

Máskor meg azon nyekeregtek, hogy a magyarok nem tudnak örülni semminek.


Ha most ennek tudnak akkor az is baj. :D


És szerintem is kotródjon aki az osztráknak szurkolt!

2016. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!