Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert van az, hogy a magyarnak...

Miert van az, hogy a magyarnak a magyar a legnagyobb ellensege, a mai allapotok miert tükrötik ezereves törtenelmünket?!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 19:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem jobbikos az mind hülye.Csak az a magyar aki rájuk szavazott.Ebből látszik,hogy ki a többi magyarnak az ellensége.
2010. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

jah mert a jobbikosokat nem gúnyoljátok meg bszogatjátok mi?


persze volt kitől tanulnotok;)

2010. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

" sokszor megkaptuk már, hogy mik vagyunk, amiért nem értünk egyet a jobbikosokkal, szóval kár itt ezt tagadni...

"


jaja hogyne

faxon értesítettek?:D

2010. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Aki nem jobbikos az mind hülye.Csak az a magyar aki rájuk szavazott.Ebből látszik,hogy ki a többi magyarnak az ellensége."


nem mind csak te


Szebb jövőt!

2010. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 BlackSword ***** válasza:
57%

Szóval miután az ország 83% összecsapott az ország 17%-ával szeretnék válaszolni a kérdésre... Noha ismertek ezek a jobbikos jelmondatok, amikről nekem ez a Rákosi féle "aki nincs velünk, az ellenünk van" vadkommunista eszme ugrik be... de mind1...

Szóval a válasz:

Ez azért lehetséges, mert a magyar nemzet mindig is megosztott volt... de amióta ide a Kárpát medencébe beköltöztünk... Valamiért folyton szét kell húzni, és belső feszültséget kell fenntartani... Amíg ez így lesz, addig ez az ország mindig is megosztott lesz...

2010. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 1945-ben bejött a Vörös Hadsereg, és 45 évig ment az agymosás... ilyen egyszerű. Akiknek sikerült kimosni az agyát és belenevelni hogy nem érünk semmit, és akiknek nem sikerült, ez a két tábor van most kb. Szerintetek nem?
2010. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

A magyarnak a magyar nem ellensége,hanem a betelepült és magyarnak valló cigány és zsidó az ellenség.Én magyarnak vallom magam,ezért nem szavaztam olyan pártra,ahol cigányok és zsidók lebzselnek.

Szebb Jövőt!

2010. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
20:17 100% ban egyetértek.
2010. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
20:17 vagyok, gondoljatok bele mikor voltunk széthúzóak? 1956 után csak. Gondoljatok 1848-49-re! 1956-ra, 1920.június.4-re. Tatárjárásra. A magyarok egy emberként küzdöttek az igazukért, egy emberként ítélték el a rosszat. És még akár 1989-et a "rendszerváltást" is ide lehet említeni. Azóta csak széthúzunk. Van Jobbikos, Fideszes, MSZP-s. És ezek mind utálják egymást (tisztelet a kivételnek), ahelyett hogy egy emberként összefogna ismét a magyar, és azt mondaná, hogy igen, van bennünk annyi, hogy nemet mondunk hazánk felvásárlására, elítéljük, hogy zálogba adták a nemzeti vagyont, elítéljük, hogy a miniszterelnök semmibe vesz minket! De nem, nem tesszük. Aki kimondja, azt lenézik, lehülyézik. Lehetnénk optimisták. Én pl. a Jobbikra szavaztam, de bízom Orbán Viktorban, hogy kivisz minket a bajból, mert miért kéne őt gyűlölnöm? attól nem lesz jobb, viszont ha bizakodom akkor boldog vagyok. Az más kérdés, ha eljátsza a bizalmamat. De ezt kéne megértenünk, hogy egy nemzet vagyunk, magyarok vagyunk, közös érdekünk hogy ne facsarják ki az utolsó garast is a zsebünkből, hogy ne öljék ki belőlünk a magyarságtudatunkat. Ne azt mondják, hogy mi tesz hasonlóvá a némethez, az angolhoz, a franciához, meg hogy bezzeg ők így-úgy. Azt mondják, hogy különlegesek vagyunk, egyéniek, magyarok, nem globalizálódott, mindenkinek fejethajtó senkiháziak! Hogy tartottak számon minket a környező országok 100-200 éve? "A rebellis lázadozó magyarok". Igen, mert mindig kiálltunk az igazunkért. Most aki kiáll, az megvetendő szemétláda? Miért hagyjuk hogy mindenki rajtunk taposson, és bármit megtegyen velünk? Remélem átjött az írásom lényege mindenkinek, csak spontán írtam a gondolataimat. Köszi, hogy elolvastátok.
2010. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
Tudtátok, hogy az identitás vallása mindenkinek demokratikus joga? Ha holnaptól cigánynak kezdem vallani magam akkor az leszek, és ezt mindenki köteles is elfogadni. )
2010. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!