Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is egyre rosszabb...

Szerintetek is egyre rosszabb élünk és a kormány rossz irányba viszi az országot?

Figyelt kérdés

- rothadó egészségügy

- egykulcsos adó

- kizsákmányolt dolgozók

- csökkenő reálbérek, növekvő árak

- Európa-rekorder ÁFA

- gyenge gazdasági növekedés

- gondok az oktatásban

- a megszorítások ellenére sem csökkenő adósságállomány (az hogy az adósság esetleg GDP arányosan 77% 79 helyett nem mérvadó csökkenés)



2016. jún. 20. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
75%
Igen egyre rosszbbul élünk. Ez mind ígyvan ahogy modnod. Már csak a nép magy részének kell ezt realizálnia fejben, aztán válthatnánk de látod, itt tartunk sajnos....
2016. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 anonim ***** válasza:
83%
A listát csak a munkanélküliséggel egészíteném ki, mondanom se kell, hogy 25 évesen a volt középiskolai osztályomból, ami 28 fős volt jó ha 6 főnek van állása Mo-n, 2-3 külföldön a többit meg a szülei tartják és vegetál vagy próbálkozik!
2016. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/119 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem se.
2016. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 A kérdező kommentje:

Én rosszabbul élek, mint 6 éve! Nem tudnak ezek kormányozni csak a lerablás megy meg a rongyrázás, most is beköltözik milliárdokért a budai várba, amúgy a másik se volt jobb az mszp, de ezek még rosszabbak, mert 2/3-dal azt is megtehették, amit Gyurcsányék nem tehettek meg...


Egyébként ha azt veszem alapul, hogy fizetőssé tette a kórházban a parkolást, a kezelésre meg legutóbb faternak 10 órát kellett várnia és csak a parkolás, mert nyilván nem fogok a súlyosan beteg apámmal buszozni, 5 ezer volt, az már kb 16-17 vizitdíj egyszerre!

2016. jún. 20. 23:05
 5/119 anonim ***** válasza:
76%
Igen ez szívás, nem tudok rá jobbat mondani, le lehet engem anti-magyarozni, de engem nem hatnak meg az Eb sikerek sem, mert milliárdokba van és fontosabb dolgoktól meg elvonja a pénzt!
2016. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/119 partizana ***** válasza:
16%

Itt sokan azért elvannak tévedve.


Közel sem él mindenki rosszabbul, mint pár éve, itt az ország nyugati felén például pont fordítva van. Persze a helyzet szar, de azt egyáltalán nem mondanám, hogy egyre szarabb. Egyébként kormányváltásra ettől még szükség van csak rohadtul nincs kire váltani.De az, hogy te rosszabbul élsz az inkább köszönhető a földrajzi helyednek, mint a jelenlegi kormánynak, mert magánembereknek ők pont nem tettek sok rosszat, sokkal több rosszat tett az éltetett MSZP..de egyik kutya..másik eb..


Várom a pirospacsit:)

2016. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a jelenlegi kormánypárt legnagyobb hibája az, hogy nem foglalkozik úgy igazán semmivel sem. (kivéve, ha reklámozhatják magukat vele)


Mint olyan - sofőr nélküli gépjármű - mi is csúszunk a magunk természetes lejtőjén, ahogyan az minden más országgal is megtörténne vezetés nélkül.


És hogy tényleg korrekt legyek, felteszem a szokásos kérdésemet annak, aki ellentétesen vélekedik velem: A Fidesznek eddig milyen gazdaságélénkítő tevékenysége volt?


Nekem az az élő tapasztalatom, hogy egyre csak nőttek a megszorítások, pénzszerzési manőverek (lásd. Nemzeti dohánybolt, vasárnapi zárvatartás kivéve a CBA, a kérdező példája a kórházi parkolással stb.) , de ellenértékben nem kaptam semmit. Legalábbis én nem éreztem meg.


Ezzel nem azt mondom, hogy az előző kormány tökéletes volt (szerintem is elk*rták), csak én így látom a dolgokat.

2016. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is egyre rosszabbul élünk, de nekem úgy tűnik, hogy a magyarokat ez nem igazán zavarja.

Erről egy Mikszáth Kálmán idézet ugrik be nekem, miszerint "a magyar hátán szántani is lehet, csak az ekevas nemzeti színű legyen."

2016. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/119 anonim ***** válasza:
77%
Partizana - a kérdező sem éltette az MSZP csak megjegyezte, hogy nekik nem volt 2/3-uk ezért csak kevesebb szenyóságot tudtak elkövetni...
2016. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/119 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem is rosszabbul élünk amúgy, csak 1-2 példa...


Ismerősöm családi okok miatt félbehagyta az egyetemi tanulmányait és most kijött neki a 1,2 milliós számla, hogy mivel nem diplomázott fizesse vissza az oktatása költségeit és ezt az a hazug fidesz hozta be, akik 2007-ben leszavaztatták pl. a tandíjat és persze az un. önköltség is magasabb, mint az eddigi tandíjak és csak azért nem durvább a helyzet, mert a diákok tüntettek és a kormány félig-meddig meghátrált, most lehet engem kövezni, de szerintem 1 diplomát vagy legalábbis próbálkozást, mindenkinek alanyi jogon lehetővé kell tenni, mert fizetünk annyi adót meg járulékot, hogy ennyinek járnia kellene...

2016. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!