Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok azért ennyire...

A balliberálisok azért ennyire bevándorló migráns nevezzük, ahogy akarjuk pártiak, mert Európai Egyesült Államokat akarnak?

Figyelt kérdés

Itt is az internacionalizmus a legfontosabb.


Az Európai Egyesült Államokat nem tudják létrehozni olyan könnyen, erős nemzetállamok mellett nem lehetséges.

Erre azt a megoldást találták, hogy a nemzetállamok lakosságát felhigítják. A betelepített migránsokkal szavazókat szereznek. Európa irányítása nem csak balkézben lesz, hanem irányíthatóbbá is válik.



Ennek az ellentéte az lenne, hogy olyan egységes Európa, amit csak európai kereszténygyökerű fehér emberek laknak.


Orbán is ilyeneken spekulál, csak nem meri kimondani, mert Brüsszel még arra is képes lenne, hogy bérgyilkost bérel fel.



2016. jún. 25. 16:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

Ha tetszik,ha nem Európának szüksége lesz bevándorlókra,lehet nem most,és még felkészületlenek vagyunka befogadásukra,de ez lesz a jövő,globalizáciö,integráció.

Inkább az a ne mindegy kiket fogadunk be.

Én,ha rajtam múlna,csak ateistákat engednék be,a vallással csak a baj van...

Az USA államai sem lennének olyan erősek külön-külön,1-2államot leszámítva,de a többség rosszul járna azzal,ha felbomlana az USA.

2016. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mi csak segíteni szeretnénk a rászorulókon. Te miért nem?
2016. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%

"Orbán is ilyeneken spekulál, csak nem meri kimondani, mert Brüsszel még arra is képes lenne, hogy bérgyilkost bérel fel.

"


Na ebből a mondatból a bérgyilkosos részt feljtsük is el.;). Mással haverkodik Viktor aki képes lenne erre.


De a kérdésre:

Előfordulhat. A balliberálisok, a szociáldenokraták azt szorgalmazzák, hogy ha egyedül nehezebben boldoguljunk, akkor egyesüljünk. Viszont nem tudom mennyire akarnak hasonlítani amondjuk az USA-ra... . De ez mindegy. Azért nem birodalomról van itt szó. :D. A migránsok szerepe is beleillik esetleg, de nem biztos, hiszen van itt elég kissebbségi akikkel ezt megoldhatná.

2016. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

"Én,ha rajtam múlna,csak ateistákat engednék be,a vallással csak a baj van... "


Micsoda mondat, és mennyi köze van bármihez. ;). Engem még sose zavart a vallás. De biztos van vele baj, nem tuom

2016. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Andizsuzsi ***** válasza:
63%
Elképzelem, ahogy a balliberálisok járják Ázsiát és Afrikát és bujtogatják a többmilliós lakosságot, hogy tessék már Európa felé útra kelni, mert higítani szeretnénk.
2016. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes.

Szerintem az EEÁ-t simán meg lehetne csinálni arabok nélkül is.

2016. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%

"Elképzelem, ahogy a balliberálisok járják Ázsiát és Afrikát és bujtogatják a többmilliós lakosságot, hogy tessék már Európa felé útra kelni, mert higítani szeretnénk."


Nem kell elképzelni. Az, hogy hagyják az ISIS-t szórakozni eddig gyakorlatilag az egyik oka ennek a rengeteg szírnek.

2016. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

"Nem, mi csak segíteni szeretnénk a rászorulókon. Te miért nem?"

Ja, miközben a saját népednek sokkal többet ártasz vele.

2016. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Andizsuzsi ***** válasza:
70%

"Az, hogy hagyják az ISIS-t szórakozni"


Mármint a balliberálisok? Mert a jobboldali konzervatívok határozottan felléptek, vagy lemaradtam valamiről? Esetleg az ISIS-t is a balliberálisok támogatják és bíztogatják?

2016. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%

Mármint Amerika és a NATO.


Bár zsuzska lehet túl buta vagy, hogy felfogd, a hazai ballib "értelmiség"nél kerültek elő a ballibek, akik ennek az egésznek tapsolnak, és nyomják a menekültsimogatást.

2016. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!