Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy itt gyakori...

Miért van az, hogy itt gyakorikérdéseken az MSZP-s válaszokat lepontozzák, és aki MSZP-s azt egyből a világ legostobább emberének kiáltják ki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 19:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Mert az Mszp egy nagyon ellenszenves párt és a szavazói is..,talán ezért. De van hogy csak igy ütik el az időt egyesek,hogy mindenkit lepontoznak....
2010. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Téged ez komolyan zavar?Hát engem nem érdekel!Mit gondolsz, mennyi itt a normálisan gondolkodó és érvelni tudó ember?Kb.5%.A többi meg kukaburogatás miatt ide jár gőzt kiengedni, mert ezt még nem büntetik:))
2010. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Én jobboldali vagyok, de nem lenne kifogásom egy normális mszp ellen (persze, csak ellenzékben), de amíg csak a fővezér arcát cserélik le, és mögötte ugyanúgy ott van a régi csapat, és van aki még hisz nekik, addig nem tudom őket elfogadni!

Ha a Fidesz betartja az ígéreteit, akkor remélhetőleg a fél mszp-frakciónak a Kossuth tér helyett a Kozma utcában lesz a munkahelye. (ott szállást is biztosítanak)

Bár sajnos a Fidesznél is van olyan, akinek ott lenne a helye. :(

Ezért kell a Jobbik. De ha egyesek szerint az fasiszta, akkor az SNS, amelyiknek még a neve is egy fasiszta szervezetre emlékeztet, akkor az ultrafasiszta. vagy mi?

2010. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Mert aki MSZP-s, az a világ legostobább embere.
2010. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%
:):):)
2010. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon kevesen szavaztak a Jobbikra, ahhoz képest amennyi szavazatot vártunk rájuk, bár ez is az Mszp csodának köszönhető.Kedves kérdező az eltúlt 8 évben nem ebben az országban laktál, hogy ilyet kérdezel?
2010. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

"Kedves kérdező az eltúlt 8 évben nem ebben az országban laktál, hogy ilyet kérdezel?"


Nem látod, hogy egy vérig sértett MSZP szavazó? :)

2010. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42


Én is okkal utálom a Jobbikot . Undoritoak a gárádjukkal együtt . Kis b*ziknak öltözve mentelelnek elöször akkorát röhögtem hogy meddig sülyednek hogy az már kész :D Szánalom a köbön a Jobbik. Lesz/rom mit pattognak hogy te hol élté ... H/lyék ... itt éltem 8 éve és mostis nálam javult a helyzet ugyhogy ezeket az emberekéket sajnálni tudom .... A % om meg lesz/rom mert tudom mien emerek vannak itt .

2010. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%
csak lepontozni lehet az ilyen p.cs provokátorokat. a poén, hogy már vége a kampánynak lassan, hiába pattognak, sok értelme nincs.
2010. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tűnik azok szavaznak az mszpre akiknek bejött az élet. Ez a legerősebb érvük hogy "nekem nem lett rosszabb". Nem értem az ilyen szűk látókörű és önző emberek miért politizálnak?
2010. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!