Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy itt gyakori...

Miért van az, hogy itt gyakorikérdéseken az MSZP-s válaszokat lepontozzák, és aki MSZP-s azt egyből a világ legostobább emberének kiáltják ki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 19:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%

"Úgy tűnik azok szavaznak az mszpre akiknek bejött az élet."


Azért van a demokrácia, hogy mindenki elmondhassa a véleményét. Te is szavazhatsz. Ha neked nem jött be az élet, akkor ne szavazz rájuk, hanem szavazz azokra, akik szerinted neked jobb életet biztosítanának. Én nem fogok helyetted szavazni, azokra, akik neked kedveznek, mert az én életem az enyém. A végén majd összesítik a szavazatokat, és kiderül, kiknek szavaztak bizalmat többen. Nem tudom, mit nem lehet ezen érteni...

2010. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 jamesbond ***** válasza:
Ezt a nick-emet pont ezért csináltam csak a politikai kérdésekre, mert itt ész nélkül megy a pontozás. Egyébként a normális nickemmel 97%-os vagyok több mint 300! válasszal egészségügyben, elektronikában. Azzal csak úgy válaszolok, hogy tudom van felelősség is mit írok. De mivel nem értek egyet a jobbikkal, azonnal lepontoznak. De nem baj! :)
2010. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!