Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fél Lendvai "Botox"...

Miért fél Lendvai "Botox" Ildikó, és a szoci szavazók a fidesz 2/3-tól, amikor 1994-ben az MSZP, az SZDSZ-el karöltve bőven elérte a 2/3-t?

Figyelt kérdés
Nos????
2010. ápr. 13. 20:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező is egy idióta. Az mszp-seknek utoljára a Kádár-korszakban volt 2/3-a :D
2010. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:04


Lendvait én nem tartom beszámithatónak..,csak nézzél rá,tiszta idegbeteg! Másfelöl meg azért félnek a 23-tól,mert kiderül az összes bűnös dolguk amit a 8 év alatt csináltak,nah ezért!!!Nehogy azt hidd már,hogy az emberek és az ország javát nézik,azért nem akarják ennyire ezt a 2/3-t..,egy fenéket!

2010. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, ha eddig csukva volt a szeme és a füle, a bőrén akkor is éreznie kellett, hogy ez nem jó. Ez már csak görcsös MSZP imádat, semmi egyéb. Csak kérdés miért jó ezt csinálni. Sokkal többre becsülné mindenki, ha kiállna amellett, hogy tévedett.
2010. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:14


Veled koccintottam a választási győzelemre?:)

2010. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Velem :):)
2010. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nah,akkor kocc:DD Látom a modinak munkát adtak,mert már törölt egy kérdést most is..,ejjj:))
2010. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Kocc ismét (én egyébként tényleg pezsgőt bontottam akkor), de mostmár őszintén kíváncsi vagyok a nemedre és az életkorodra :) Idősebbnek gondollak nálam, kevés fiatal gondolkozik hasonlóan hozzám. 21/N :)
2010. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
:D
2010. ápr. 13. 21:51
 19/32 anonim ***** válasza:

94-98 között az SZDSZ-MSZP koalíció nem élt vissza a 2/3dal, az majd az idő eldönti, igaz lesz-e ez a fideszre is.


Az viszont biztos, hogy 98-2002 között 2/3 nélkül is úgy tudták feltölteni saját embereikkel a fontos posztokat, hogy azt azóta is szívjuk: Járai tudatos és szándékos rombolását a jegybank élén 2002 után, amivel szándékosan az ország rontotta az ország befektetési megítélését közgázos ismerősömnek egy órán volt, hogy na jó akkor üljünk le, és nézzük le, mit művel ez az állat.

De lehetne írni az igazságszolgáltatás teljesen jobboldali eltolódásáról, ami miatt még a leköszönésük után is mindent (pedig már előtte is lett volna miért, a vegyépszer, happi end, ezüsthajó, bánya, szőlő, az autópálya építések, írnám, hogy iylen drágán még soha nem épültek autópályák, ha épültek volna, de csak a pénz ment), szerverfeltörési botránytól kezdve a hangfelvételekkel megerősített "erőteljes gyanún" át, hogy a balhék idején megpróbálták ráhúzni a rendőröket a saját tüntetőikre, akár a kordonbontásig mindent megúszhattak, gyakorlatilag vizsgálat nélkül, mert az ügyészség szemet hunyt. Aztán lehetne írni arról, hogy mondjuk Debrecenben milyen állapotok vannak, mennyire van lehetőség sajtónak fellépnie Kósa ellen, azokat az állapotokat se nagyon szeretné azért az ember országos szintre kiszélesíteni.

De lehetne itt még sorolni az olyan apróságokat, hogy amikor csak szimpla ellenzékben voltak, akkor is egyenesen kimondták, hogy nekik nincs szükségük ellenzékre, és mindössze 3 hetenként hívták össze a parlamentet.

MOst már azt is tudjuk, hogy a szavazókat is listázták aszerint, hogy melyik pártra voksoltak, ez sem billenti éppen feléjük a mérleg nyelvét, hogy mire nem lesz ez még jó, ha egyszer úgy igazán odakerülnek.

Mondjuk kapásból ezekért nem szeretném, hogy ez a banda teljhatalmot kapjon az országban.


Tehát le lett váltva az mSZP? Az jó.

El lesznek számoltatva? Az is jó - amíg elszámoltatásról és nem boszorkányüldözésről van szó.

Csak akkor ne csak a maszoposok számoltassák el, hanem mérjünk egyenlő mércével, és a fideszeseket is. Mert lehet utálni Gyurcsányt a kormányzásáért, de az is tény, hogy ő ugyanolyan anyagi helyzetben kezdte meg a kormányzást, mint ahogy távozott, és őt nem nagyon tudták semmilyen lopással komolyabban elkapni, akárhogy próbálták (a pártját igen szépen viszont). Ellenben az ifjú demokraták igencsak jól megtollasodva jöttek ki a dologból.


Tehát legyen elszámolás, és legyenek börtönözések: szépen sorban, egy cella mszp-s, egy fideszes, egy cella mszp-s, egy cella fideszes..

De hogy most orbán bejön fehér lovon, hogy majd most ők igazságot tesznek, brhh...

2010. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
29 éves srác vagyok és én is pezsgőt bontottam..,de jövő vasárnap már a Vörösmartyn leszek az tuti!!Hogy méltóképp megünnepeljük a győzelmet,ha lesz 2/3-d ha nem...,ha gondolod gyere Te is oda!!
2010. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!