Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fél Lendvai "Botox"...

Miért fél Lendvai "Botox" Ildikó, és a szoci szavazók a fidesz 2/3-tól, amikor 1994-ben az MSZP, az SZDSZ-el karöltve bőven elérte a 2/3-t?

Figyelt kérdés
Nos????
2010. ápr. 13. 20:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Jól sejtettem akkor, hogy idősebb vagy, 20 körüliek kevesen gondolkoznak hozzánk hasonlóan, nők meg főleg. Meg nem tudom mondani miért.

Hát azt nem hiszem, hogy oda elmegyek, de itthonról nagyon fogok ünnepelni veletek én is :):) Ha mégis odamegyek,akkor előtte írok :)

2010. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
okés!;)
2010. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Álljon meg a menet én férfi vagyok nem nő!!!:XD
2010. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Látom :D Nem is azért mondtam :D Csak simán megfogalmaztam, hogy a korombeli nők nem élik bele magukat annyira a politikába, mint én és nem értem miért :) Egyébként te is fiatal vagy, megmondom őszintén 40 körülinek gondoltalak, szóval megsimogattad a lelkem :):)
2010. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én meg örülök,hogy végre nők is politizálnak és igy beleélik magukat!!Csak igy tovább!;)
2010. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm :):) Én mindig is nagyon szerettem a politikát. Számomra érthetetlen, ha valakit nem érdekel, a politika magába foglal mindent, ami minden ember érdeke, legyen az egészségügy, oktatás, gazdaság, ez jelenti a politikát és ez az, ami mindenki érdeke és mindenkit kellene érdekeljen :)
2010. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mindenkit érdekel,hisz a jövőjéről van szó..,csak van aki kiábrándult a politikából,ami érthető is az elmúlt 8 évet nézve..,ahol egyszerűen madárnak nézték a választópolgárokat!
2010. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Hát igen, de most nekik is lehetőségük volt változtatni, ami meg is történt. Akár kiábrándul valaki, akár nem, akkor mindenki érdeke, hogy jobb legyen.
2010. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Lendvai sokmindenről elfeledkezik. Például a bagázsa pártállami múltjáról is. Az (is) csak másnál fontos.
2010. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ti tényleg nem értitek az Mszp viselkedését,vagy csak szórakoztok?Nekik világ életükben az volt a rafinériájuk, hogy kígyót-békát kiabálnak és ti nem arra figyeltek mit csináltak,nak,hanem a szövegre amit fröcsögnek!!!Hahó!Ébresztő!Őket kellene inkább basz.atni,számoljanak csak el a nyolc év béka segge alá való nyomorba döntésükről!Mszp!Ne beszéljetek,végetek van!Itt van Orbán bácsi és Vona bácsi!Majd ők feladják az utolsó kenetet:)
2010. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!