Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki volt a legjobb...

Szerintetek ki volt a legjobb miniszterelnök eddig?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 21:45
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

Na visszafogtam magam, nem használtam trágár kifejezéseket.


Egyébként amióta Novák nem fontis tag, azóta a Jobbik viszonylag szimpatikus lett.

++++++


Amúgy Tisza István, Teleki Pál.

Vezetőnek pedig I. (Szent) László, Könyves Kálmán, III. Ferdinánd, I. Lipót stb. Mint huszárkapitány, kiemelném gróf futaki Hadik Andrást.

2016. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%

'Hozza teszem azert tanitjak a felre az embereket hogy ne hogy vissza joljon az a rendszer .'


Mert az a rendszer BUKOTT. Nem a kapitalisták miatt, hanem mert magában hordozta a bukás csíráját, akárhogy mosdatod.

2016. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
76%
#28:Hát,hogy az egykulcsos adó elvetése csak a kommunistákra jellemző,ez finoman szólva is "csúsztatás".Legalábbis,ha az ember szétnéz a világban,hogy hány helyen van többkulcsos adó és egyáltalán nem kommunista,de még csak nem is exkommunista országokban.Hogy a múltrendszerben a párttagság volt az érvényesülés útja az rendben,de azért a párttitkárságért, egyebekért,"tenni" is kellett.Mellesleg:talán kisebb hangon kellett volna "hőbörögni" a múltrendszer kiszolgálóiról,mert abba bizony,ők is vastagon beletartoznak.Hogy a kommunizmus egyház és vallásellenes volt?Lehet,bár nekem például semmi bajom nem lett abból a '70-es,'80-as években,hogy minden vasárnap templomba jártam és minisztráltam.És voltunk még így "páran". Ma viszont kötelező hittan,vagy erkölcstan van,melyek számomra értelmezhetetlenek.A kötelező hittan legfeljebb arra jó,hogy a vallással szembeni ellenérzéseket szüljön és ennek szerintem,vannak is jelei.Az erkölcs meg olyan,hogy aki nem érzii,hogy gyilkolni,lopni,nem helyes és egy kicsit sem érzi kellemetlenül magát amikor hazudik,annak ítéletnapig is oktathatnak erkölcsöt.
2016. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem,egyáltalán nem hülyeség felhozni érvként a Fidesz visszaállamosításait,meg a központosítást.Orbán vágyálmát a "teljes foglalkoztatottságról" már nem is említem.Ez már régi nóta.
2016. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim válasza:
7%
Kádár János volt a legjobb...értelmes,hűséges,egyszerű ember volt...mindig volt munka-munkahely...egyértelmű hogy a Kádári-diktatúra lenne a legideálisabb ma is :)
2016. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
92%
Kádár személyét tisztelem, és ez több, mint amit a legtöbb 20-21. századi magyar politikusról el lehet mondani, de a rendszere akkor is rossz volt, még kommunista szemmel is. Egyrészt a kommunizmust már csak eléggé felszínesen képviselő Szovjetunió bábja volt, másrészt a jó életszínvonalat is csak nyugati hitelből tudta fenntartani, aminek előbb-utóbb úgyis megjött volna a böjtje, hacsak nem tört volna ki a világháború, ami az összes hitelt eltörölte volna (ami persze még nagyobb probléma lett volna). Szerintem a szélsőbaloldalnak ideje eltemetnie Kádárt és a jövőbe tekinteni (bármilyen sötét is az a bizonyos jövő), illetve valami újjal előrukkolni.
2016. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
91%

'Kádár János volt a legjobb...értelmes,hűséges,egyszerű ember volt...mindig volt munka-munkahely...egyértelmű hogy a Kádári-diktatúra lenne a legideálisabb ma is :)'


He-he, jó poén...

2016. jún. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
58%

Miniszterelnök: Andrássy Gyula, a két Tisza, Bethlen István, Teleki Pál.

Uralkodó: I. István, I. László, IV. Béla, I. Károly, I. Lajos, Mária Terézia, I. Ferenc, Ferenc József.

2016. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
16%

"És szerintem,egyáltalán nem hülyeség felhozni érvként a Fidesz visszaállamosításait,meg a központosítást.Orbán vágyálmát a "teljes foglalkoztatottságról" már nem is említem.Ez már régi nóta."


Nem mintha piaci cégeket államosított volna... Ne beszéljük úgy, mintha.

2016. jún. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
78%

"Szánalmas, hogy a Fideszt akarod kommunistának beállítani, holott ők az egyetlen párt amelyben nem él a kommunista örökség. "


Áh nem:


Járai Zsigmond – MSZMP-tag


Matolcsy György – MSZMP-tag


Martonyi János – MSZMP-tag


Pintér Sándor – MSZMP-titkár


Schmitt Pál – az Országos Testnevelési és Sporthivatalnak (OTSH) alelnökeként miniszterhelyettes a Lázár-, majd a Grósz kormányban


Hoffmann Rózsa – MSZMP-tag


Mikola István – MSZMP-tag, a Hazafias Népfront alelnöke


Stumpf István – MSZMP tag, a Hazafias Népfront alelnöke


Fónagy János – MSZMP-tag


Vonza András – MSZMP-tag


Ligetvári Ferenc – MSZMP-tag


Chikán Attila – MSZMP-tag


Boros Imre – MSZMP-titkár


Turi-Kovács Béla – MSZMP-tag


Harrach Péter – MSZMP-tag


Kerényi Imre – MSZMP alapszervezeti titkár


Pozsgay Imre – MSZMP PB-tag


Szűrös Mátyás – MSZMP KB-titkár


Boross Péter – MSZMP-tag


Balogh Gyula – MSZMP-tag


A Kommunista Ifjúsági Szövetség (KISZ) tisztségviselői voltak:


Orbán Viktor – gimnáziumi, majd egyetemi KISZ-titkár


Varga Mihály – KISZ-titkár


Rogán Antal – KISZ-titkár


Deutsch Tamás – KISZ-titkár

2016. jún. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!