Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tarta a gyűlölködés?

Meddig tarta a gyűlölködés?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

Mint külhoni magyart, de gondolom sok magyarországit is érdekel: meddig tart a gyűlölködés a pártok között? Oké, most van a kampány ideje, most kell egymást jól lejáratni ☺, de ha lezajlik a második forduló, akkor összefogtok végre?


2010. ápr. 14. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Én Orbánjúgendekkel nem fogok össze mert mindent lepisilnek. Takarítson utánuk az anyjuk.
2010. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
nem, sosem volt összefogás a pártok között a kampányidőszakon kívül sem...most sem lesz sztem
2010. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A pártok vagy a szavazók összefogására/összetartására gondolsz?
2010. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

" Én Orbánjúgendekkel nem fogok össze mert mindent lepisilnek. Takarítson utánuk az anyjuk."


kérdező szerintem megkaptad a választ. vannak emberek akik miatt soha.

2010. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Kedves külhoni testvér!

A fidesznek 2/3a lesz, tehát nem kell összefognia senkivel, amgában is elég erős lesz. Inkább abban bízz, hogy ők helyes döntéseket hoznak, mivel másra nem kell hagyatkozniuk.

2010. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A népre és a pártokra is. Nálunk (Szerbiában) sincs ekkora széthúzás, pedig itt jó sok nemzet van. Egyedül a radikálisok keverik mindig a ...-t, de szerencsére már kisebbségben vannak. A magyar pártok meg választáskor még koalícióra is lépnek.
2010. ápr. 14. 15:37
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
A nép szerintem most is összefogott. Nézz szét. A pártok...hát nézd, más összefogni, koalícióra lépni és más egyetérteni. Ha a koalíció nem szükséges, akkor minek? Érthet egyet két párt anélkül is, hogy koalíciót kötne.
2010. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem látom a népi összefogást, akármennyire is nézem. Az emberek elmennek egymás mellett, ha polgártársuk a földön fekszik, lerészegezik és nem segítenek neki, ha meg akarják verni egyiküket, a többiek elfordulnak, mondván az nem az ő dolguk. Ugyan miféle összefogásról lehetne beszélni ilyen néppel?
2010. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%

Soha nem fog megszűnni.A gyűlölködést a Fidesz kezdte,és folytatja majd továbbra is.Szokása szerint minden nemszeretem lépését azzal fogja indokolni,hogy nem tudták,hogy az MSZP mit hagyott hátra nekik,Pedig épp olyan jól ismerik az államháztartás állapotát,mint a kormány.A Jobbik pedig csak uszítani tud mindenki ellen.

Az MSZP pedig csak magyarázkodik,de senki nem hallgat rá.

Talán 1-2 év múlva nyilik ki a magyarok szeme,csak akkor már késő lesz.

2010. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez azért nem mindenhol van így. Nagyon sok helyen segítenek. Én is állítottam már fel elesett embert, még olyat is, akihez nem szívesen nyúlnék gumikesztyű nélkül, mert évek óta nem fürdött. Ennek ellenére segítettem, mert ember vagyok és ő is az. Több van ilyenekből, mint azokból akiket te említettél, csak ezt nem látja meg az ember, mert az ilyen tett a normális.
2010. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!