Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell úgy szakítani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell úgy szakítani h aztán normális emberi kapcsolat legyen köztetek és ne gyűlölködés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert én nekem mindig haversággal végződnek a kapcsolataim, gyűlőlködéssel sosem.


Talán ne úgy szakítsatok, hogy megcsaljátok egymást példul. Ez jó kiindulás lehet :)

2011. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd, nálam mindkét szakítás után úgy lett megbeszélve, hogy egy ideig nem keressük egymás társaságát, mert az emlékek nem gyengülnének és amíg az egyik érez valamit a másik iránt, nehezen tudna túllépni.


A normális szakítás lényege az őszinteség és egyenesség.


Ezen nem is kéne gondolkodni.

Megmondod neki mi a helyzet, és ha ő is van értelmesebb egy hangyánál föl is fogja. Ha szeret, elfogadja, hogy így döntöttél és kész.


Egy ideig max nem dumáltok de később ismét beszélgethettek hamár minden lecsitult és ő is túllépett. Ennyi.

2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nálatok közös megegyezéssel voltak a szakítások?
2011. aug. 17. 11:45
 4/7 TSL Rejhi ***** válasza:
100%

Hali!

hát figyelj...ha mind2őtöknek normális és ÉRETT agya van,akkor ez menni fog,bármi is az ok amiért szakítotok!!!

2011. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöööm:)
2011. aug. 17. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a "barátok maradunk" a leggázabb szakítós taktika. A gyűlölködés sem jó, de legalább nincs benne álságosság, nem akarja megúszni a kellemetlenségeket, ami a szakítással jár.

Én azt mondom, ha véget ér egy kapcsolat, akkor soha többet nem keresem a lányt, mert nincs értelme. Aki egyszer nemet mond a másikra, az ne akarjon már semmit. Szépen el kell válni, se gyűlölködés, se barátkozás, se szülinapi sms, semmi, mintha nem is ismerném őt. Tiszta lap.

2011. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság ez a "mintha nem is ismertem volna". Én majdnem minden exemmel jóban vagyok (kivéve azokkal, akik megcsaltak), egyikük a legjobb barátom.
2014. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!